Wydarzenia Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Bielsko-Biała: Fabryka Sensacji dwóch Jacków w sieci

Autorka zdjęcia: Małgorzata Koniorczyk

Pierwsza odsłona wydarzenia spotkała się z bardzo życzliwym przyjęciem publiczności. Na tyle serdecznym, że bilety sprzedały się dosłownie w kilka chwil. Teatr Polski w Bielsku-Białej wychodzi naprzeciw wszystkim fanom Fabryki Sensacji Jacka Proszyka & Jacka Kachela i już dziś zaprasza na internetową odsłonę widowiska. Będziemy mogli zobaczyć jego fragmenty. Dostęp do wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 19.00,  jest bezpłatny.

Nikt nie potrafi opowiadać o historii Bielska-Białej tak porywająco jak ta „spółka” – Jacek Proszyk & Jacek Kachel!
Tym razem dwóch pasjonatów dziejów dwumiasta nad Białą odkrywać będzie tajemnice historii bielskiego teatru, który świętuje właśnie swój jubileuszowy sezon. Scena ta liczy sobie bowiem już 130 lat!

– 18 maja zapraszamy na wirtualną podróż w czasie do początków bielskiego teatru, w niezwykle atrakcyjnej, uteatralizowanej formie. Opowieść ubarwiona będzie anegdotami i unikatowymi materiałami archiwalnymi – zachęca Teatr Polski w Bielsku-Białej.

Wydarzenie dostępne będzie pod tym  adresem i jest bezpłatne. Wystarczy tylko zarejestrować się wcześniej a platformie VOD. Warto, bo w kolejce czekają kolejne spektakle. 21 maja będziemy mogli zobaczyć “Humankę”.

Autorka zdjęcia: Małgorzata Koniorczyk

Zaproszenie na "Fabrykę sensacji Proszyk i Kachel" na VOD.

Na dzisiejszą "Fabrykę sensacji Proszyk i Kachel", którą premierowo zaprezentujemy na naszej platformie VOD, zaprasza sam prezes Fabryki, doktor Jacek Proszyk 🙂 ❗️ZAREJESTRUJCIE SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ, ŻEBY O 19:00 BYĆ Z NAMI❗️🔸Wejdź na: https://www.vod.teatr.bielsko.pl/ i zarejestruj się.🔸 Rejestracja na VOD jest bardzo prosta, zajmuje tylko chwilę i jest bezpłatna.🔸O godzinie 19:00 zaloguj się na swoje konto VOD i oglądaj "Fabrykę sensacji Proszyk i Kachel" 🙂 🔸Więcej informacji na: https://teatr.bielsko.pl/aktualnosci/udostepniamy-sie-online-nowa-platforma-vod-0https://teatr.bielsko.pl/aktualnosci/fabryka-sensacji-proszyk-i-kachel-online-na-dzien-teatru-publicznego🔸 Świętujcie dzisiaj razem z nami Dzień Teatru Publicznego 2020 | #czekamy

Opublikowany przez Teatr Polski Bielsko-Biała Niedziela, 17 maja 2020

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments