Cieszyn Na sygnale

Bładnice Dolne: Auto w rzece. Pasażerowie wydostali się o własnych siłach (cd.) | ZDJĘCIA

Fot. PPHU Baścik Pomoc Drogowa / FB

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie o wykroczenie, dotyczące wczorajszego zdarzenia, gdy w potoku Bładnica, na pograniczu Godziszowa i Bładnic Dolnych, w niewyjaśnionych okolicznościach, znalazł się seat leon. Pisaliśmy o nim tutaj.

Gdy służby ratunkowe pojawiły się na miejscu zdarzenia, w pojeździe nie było nikogo. Mundurowi ustalili, że seatem podróżowały dwie osoby, co potwierdzone zostało także na nagraniach z monitoringu .Osoby te o własnych siłach zdołały wydostać się ze znajdującego się w wodzie auta.

– Właściciel samochodu, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, poinformowany o zdarzeniu, stwierdził, że widział syna, który wcześniej kierował seatem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Tym razem zakończyło się bezpiecznie. Pojazd został wydobyty z koryta rzeki i odholowany na koszt właściciela na parking strzeżony – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Fot. PPHU Baścik Pomoc Drogowa / FB

Fot. PPHU Baścik Pomoc Drogowa / FB

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SK
SK
1 rok temu

Pojazd raczej już tylko na złom.

Karola
Karola
1 rok temu

Chłopcy troche popłynęli, dosłownie

Maria
Maria
1 rok temu

Tam jest przejazd przez wodę i to normalne że mieszkańcy z tego korzystają. Problem w tym że woda po opadach była wyższa i prąd rzeki porwał auto. Nie można mieć pretensji do kierującego ponieważ bardzo trudno jest ocenić gdzie jest granica nurtu wody.

Moniczka j.
Moniczka j.
1 rok temu

Dwa ć puny

Daro
Daro
1 rok temu

Jakas parka szukała zacisznego miejsca.

wizjoner
wizjoner
1 rok temu

Pewnie niebawem podobny seacik pojawi się na :rynku wtórnym”

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  wizjoner

Jak tysiące aut z Niemiec po ich powodzi.