Cieszyn Na sygnale

Brenna: “Kolekcjoner” aresztowany. Marihuana, dopalacze, rzeczy z kradzieży

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnych i środków odurzających. Sąd, na wniosek prokuratury, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 21-latka na trzy miesiące.

Policjanci z komisariatu w Skoczowie ustalili, że w jednym z domów na terenie gminy Brennej mieszka osoba, która może posiadać znaczne ilości nowych substancji psychoaktywnych oraz środków odurzających. Mundurowi podczas zbierania informacji dowiedzieli się także, że poza narkotykami w domu mogą się również znajdować przedmioty pochodzące z kradzieży.

Na miejscu policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę. W domu mundurowi znaleźli ponad 430 gramów nowych dopalaczy oraz ponad 50 gramów marihuany i różnego rodzaju przedmioty, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Postępowanie zostało objęte prokuratorskim śledztwem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości nowych substancji psychoaktywnych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat więzienia – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Zebrany materiał dowodowy dał podstawę prokuraturze, by wystąpić z wnioskiem o areszt dla 21-latka. Sąd wydał nakaz aresztowania na trzy miesiące. Młodemu człowiekowi grozi do 10 lat więzienia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Król
Król
3 miesięcy temu

Szkoda że nie dożywocie.
Odpad do utylizacji

Gość
Gość
3 miesięcy temu

Zapraszamy w Beskidy…czym chata bogata. Zabierz ze sobą rodzinę. Narkotyki, alkohol, rozboje, kradzieże, nocne wyścigi, pedofile, cyberprzestępczość, przestępczość na tle seksualnym.

X
X
3 miesięcy temu
Reply to  Gość

Jeżeli uważasz, że to tylko Beskidy to się grubo mylisz. To jest wszędzie, więc chyba nie na miejscu jest oczerniać Beskidy, gdzie pod tym względem nie różnią się od innych miast w Polsce.

Last edited 3 miesięcy temu by X