Wydarzenia Cieszyn

Brenna: Konsultacje społeczne

Z serwisu UG Brenna

7 września i 14 września planowane są konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania centrum Brennej i Brennej Spalonej. Zostaną one przeprowadzone w innej, ciekawej formie, pozwalającej na zrozumienie tematu, jakim jest utworzenie miejscowego planu.

W ramach konsultacji przygotowujemy spotkania i warsztaty: spacery wraz z urbanistą w centrum Brennej, ankietę dostępną na stronie internetowej, indywidualne wywiady z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność  na terenie objętym sporządzeniem planów, warsztaty i spotkanie konsultacyjne.

W opinii organizatorów, pogłębione konsultacje społeczne dają możliwość zgłoszenia uwag i wypracowania pewnych rozwiązań pomocnych do utworzenia planu. Pierwszy punkt konsultacji, czyli spacery po centrum Brennej, odbędą się 7 września (10.00 i 15.00) oraz 14 września (o tych samych porach). Start konsultacji: parking sklepu “Wiarus”. Zapisy pod nr tel. 33 8536 222 wew.230.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Organizatorzy czyli kto?

Bryniok
Bryniok
2 lat temu

W jakiej sprawie będzie spacer żeby sobie po spacerować?

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Bryniok

Nie spacer dla spaceru lecz tak nazywa się z teorii jedna z form partycypacji społecznej. Na takim grupowym spacerze wyłapuje się w terenie, omawia w grupie miejsca gdzie można coś zmienić, usprawnić.