Wydarzenia Cieszyn

Brenna: Kto zgarnie kasę na sport?

Fot. Krzysztof Marciniuk

Wójt gminy Brenna czeka na oferty dotyczące  realizacji zadań związanych rozwojowi sportu w 2020 roku. Chodzi o organizowanie szkoleń w różnych dyscyplinach sportowych, zajęć treningowych i zawodów sportowych.

Na wymienione cele w gminnym budżecie zarezerwowano 140 000 zł. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są kluby sportowe i stowarzyszenia, które prowadzą działalność sportową na terenie gminy. Zadania zgłoszone do otwartego konkursu ofert powinny być realizowane w okresie od 17 lutego do 30 listopada tego roku. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w formie pisemnej wniosku, zgodnie z wzorem określonym w załączniku nr 1 do ogłoszenia, dostępnym na internetowej stronie gminy.

Wnioski należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia (do godziny 15.30) w zamkniętej kopercie. Można to zrobić  osobiście w biurze podawczym w Urzędzie Gminy w Brennej (ul. Wyzwolenia 77) lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres. Na kopercie należy podać adresata, nazwę i adres podmiotu składającego wniosek oraz nazwę zadania.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec Bartek
mieszkaniec Bartek
11 miesięcy temu

Moim zdaniem powinno się przede wszystkim przyspieszy działania, które pozwolą na realizację budowy Centrum Aktywnego Wypoczynku. To by znacząco poprawiło infrastrukturę turystyczną w naszej gminie, a co za tym idzie zaplecze do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Nowe trasy narciarskie, ścieżki rowerowe, baseny. Taką infrastrukturę może zapewnić tylko poważny inwestor z kapitałem, ale musi mieć zielone światło do działania.