Wydarzenia Cieszyn

Brenna: Kto zgarnie kasę na sport?

Fot. Krzysztof Marciniuk

Wójt gminy Brenna czeka na oferty dotyczące  realizacji zadań związanych rozwojowi sportu w 2020 roku. Chodzi o organizowanie szkoleń w różnych dyscyplinach sportowych, zajęć treningowych i zawodów sportowych.

Na wymienione cele w gminnym budżecie zarezerwowano 140 000 zł. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są kluby sportowe i stowarzyszenia, które prowadzą działalność sportową na terenie gminy. Zadania zgłoszone do otwartego konkursu ofert powinny być realizowane w okresie od 17 lutego do 30 listopada tego roku. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w formie pisemnej wniosku, zgodnie z wzorem określonym w załączniku nr 1 do ogłoszenia, dostępnym na internetowej stronie gminy.

Wnioski należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia (do godziny 15.30) w zamkniętej kopercie. Można to zrobić  osobiście w biurze podawczym w Urzędzie Gminy w Brennej (ul. Wyzwolenia 77) lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres. Na kopercie należy podać adresata, nazwę i adres podmiotu składającego wniosek oraz nazwę zadania.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec Bartek
mieszkaniec Bartek
4 lat temu

Moim zdaniem powinno się przede wszystkim przyspieszy działania, które pozwolą na realizację budowy Centrum Aktywnego Wypoczynku. To by znacząco poprawiło infrastrukturę turystyczną w naszej gminie, a co za tym idzie zaplecze do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Nowe trasy narciarskie, ścieżki rowerowe, baseny. Taką infrastrukturę może zapewnić tylko poważny inwestor z kapitałem, ale musi mieć zielone światło do działania.