Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Były życzenia, wspomnienia i wyróżnienia. Opłatkowe spotkanie Beskidzkiej Rodziny Olimpijskiej – ZDJĘCIA

Zdjęcia: Artur Jarczok

W Parkhotelu Vienna w Bielsku-Białej odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie Beskidzkiej Rodziny Olimpijskiej. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Była to przede wszystkim okazja do spotkania sportowego, podbeskidzkiego świata. Nie mogło zabraknąć znamienitych sportowców sprzed lat, jak i tych, którzy największe sukcesy mają zapewne przed sobą. Z tego ostatniego grona na opłatkowym spotkaniu pojawiły się między innymi Justyna Iskrzycka, brązowa medalistka ostatnich igrzysk oraz Sylwia Zyzańska, uczestniczka Olimpiady w Tokio.

Oprócz wielu rozmów i wspomnień, nie mogło zabraknąć życzeń oraz wyróżnień. Jedno z nich trafiło do Wydawnictwa Prasa Beskidzka, właściciela między innymi Kroniki Beskidzkiej oraz portalów beskidzka24.pl i bielsko.biala.pl. Z rąk Tadeusza Pilarza, prezesa Beskidzkiej Rady Olimpijskiej podziękowania za wieloletnie wsparcie odebrał Dariusz Moskała, właściciel Prasy Beskidzkiej.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Richard
Richard
6 miesięcy temu

No, na zdjęciach sami młodzi sportowcy przed którymi kariera czeka. Zdolni wysportowani. Pewnie wszyscy z tych młodych i uzdolnionych dostaje wsparcie Państwa, dofinansowania na dojazdy na treningi na buty dresy, nie wspominając już o szatniach itp.

Taka Prawda
Taka Prawda
6 miesięcy temu

Bądźmy prawi, uczciwi i prawdomówni i będzie OKI😀

Taka Prawda
Taka Prawda
6 miesięcy temu
Reply to  Taka Prawda

Powyższy komentarz to do ewentualnego oplatka Beskidzkiej24 pl 😀