Porady i inspiracje

Chłodnie sklepowe dla Twojego lokalu — sprawdź najlepsze urządzenia

Pretty woman doing shopping in grocery store

Przechowywanie produktów spożywczych wymaga specjalnego podejścia. Urządzenia chłodnicze mają kluczowe znaczenie dla gastronomii, ponieważ pozwalają utrzymać wskazaną temperaturę towarów, ale również zachować ich świeżość. Witryny chłodnicze dodatkowo sprawiają, że towar jest dobrze wyeksponowany i zaprezentowany klientowi. Firma Bolarus od lat zajmuje miejsce lidera na rynku producentów urządzeń chłodniczych. W asortymencie znajdziesz jakościowe i niezawodne sprzęty, które sprawdzą się w Twoim sklepie lub lokalu gastronomicznym. 

Jakościowe i nowoczesne chłodnie sklepowe

Wyposażenie sklepów i restauracji zmienia się wraz z wprowadzaniem najnowszych technologii. W ofercie Bolarus znajdują się szafy, regały, dystrybutory do lodów, lady chłodnicze, które są energooszczędne, posiadają systemy automatycznego odszraniania i wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Chłodnie sklepowe spełniają niezbędne normy i otrzymują certyfikaty jakości. Niemal każde urządzenie posiada kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz je do wnętrza swojego lokalu i wykorzystanych w nim mebli. Szeroki wybór, jaki oferują specjaliści to jednak nie wszystko. Na specjalne życzenie klientów, przedstawiciele firmy są w stanie wykonać urządzenia zgodnie z określoną specyfikacją. Dzięki temu idealnie wpasują się w przestrzeń różnych sklepów mięsnych, cukierniczych, kawiarni, zarówno pod względem użytkowym, jak i z uwagi na konkretne rozmiary i specyfikę urządzeń.

Urządzenia chłodnicze dla wysokiej jakości produktów spożywczych

Utrzymanie odpowiedniej temperatury artykułów spożywczych to gwarancja ich wysokiej jakości, jak również pewność tego, że spożywana żywność będzie bezpieczna dla konsumentów. To bardzo wrażliwy rodzaj towarów, dlatego konieczne jest magazynowanie ich w odpowiednio przeznaczonym do tego miejscu. Prawo żywnościowe oraz przepisy handlowe dokładnie określają warunki, które muszą zostać zachowane, dlatego przedsiębiorcy muszą przestrzegać wskazanych wytycznych.   

Profesjonalny dobór najlepszych chłodni 

Przeznaczenie chłodni, mimo swojego głównego zadania bywa różne. W jednym przypadku przedsiębiorcom zależy na właściwej ekspozycji towarów, w innym ważne jest jedynie utrzymanie odpowiedniej temperatury produktów. Jeśli nie masz pewności, które urządzenie chłodnicze sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego sklepu spożywczego czy restauracji, specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań. Wskażą wydajne i jakościowe sprzęty i dopasują zakres usług do zapotrzebowania klienta. Skorzystaj z oferty firmy Bolarus i wybierz niezawodne chłodnie. Postaw na sprawdzone urządzenia tworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów oraz z uwzględnieniem zmian rynkowych i technologicznych. Sprawdź szczegółową ofertę i dobierz najlepsze sprzęty do własnego sklepu spożywczego czy wielobranżowego. 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments