Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Chciała skoczyć z mostu

Policjanci z cieszyńskiej komendy uratowali kobietę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Szybka reakcja mundurowych zapobiegła tragedii. Policjanci powstrzymali 35-latkę przed desperackim krokiem w ostatniej chwili.

W minioną  niedzielę wieczorem po godzinie 21, jak informuje Krzysztof Pawlik – oficer prasowy cieszyńskiej policji, dyżurny w Komendzie Powiatowej w Cieszynie został powiadomiony o tym, że 35-letnia mieszkanka miasta zamierza popełnić samobójstwo. Według zebranych przez dyżurnego informacji, kobieta miała udać się na jeden z mostów w Cieszynie. Dyżurny natychmiast skierował tam patrol interwencyjny. Po chwili policjanci byli już na miejscu.

Sytuacja była bardzo poważna. Desperatka stała na moście. Na widok radiowozu zaczęła się przechylać na drugą stronę barierki. Policjanci wiedzieli, że liczy się każda sekunda. Natychmiast ruszyli w jej stronę i w ostatniej chwili ją powstrzymali. Kobieta została przekazana ratownikom medycznym i przewieziona do szpitala. Okazało się, że piła alkohol. Z blisko dwoma promilami alkoholu w organizmie trafiła do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu została jej udzielona pomoc specjalisty – relacjonuje Krzysztof Pawlik.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zyga
Zyga
2 lat temu

To raczej była próba zwrócenia na siebie, a nie próba samobójcza – mosty w Cieszynie nie są zbyt wysokie. Ale tak, czy siak policjantom należy się medal.

Karol
Karol
2 lat temu
Reply to  Zyga

Medal za obowiązek co do nich należy trzeba opisywać i robić szum aby zatrzeć ich pałowanie kobiet a przed kibolami uciekanie juz tak w nich nie wieży 95 % Polaków reszta to ich rodziny i ciemnota jarka.

Jack
Jack
2 lat temu
Reply to  Zyga

Mądra to ty nie jesteś

Alex
Alex
2 lat temu

Kto ma takie zamiary to tak wcześnie czy później to zrobi to już ma w głowie szatańskie myśli i tego się nie da wytępić znałem takich 3 i już ich nie ma.