Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Budowanie Ekomuzeum

11 października o godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu rozpocznie się konferencja „Budowanie produktu turystycznego – Ekomuzeum Żabi Kraj”, organizowana przez zarząd Stowarzyszenia Rybackiego „Żabi Kraj”, gminę Strumień, Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie oraz Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Uczestników spotkania przywitają Krzysztof Szymura, prezes zarządu Stowarzyszenia Rybackiego „Żabi Kraj” i Anna Grygierek, burmistrz Strumienia. W dalszej kolejności będzie można wysłuchać wykładów: „Budowanie produktu turystycznego – Ekomuzeum Żabi Kraj”, „Dobre praktyki: Ekomuzeum i marka lokalna Doliny Karpia”, „Dobre praktyki promocji produktów lokalnych i tradycyjnych”.

Po przerwie zostaną zaprezentowane stoiska wystawiennicze, a następnie wystąpią partnerzy Ekomuzeum – Sylwia Gabryś z winnicy w Mnichu, Anna Gabzdyl z gospodarstwa agroturystycznego Wodna Dolina w Pruchnej, Piotr Czakański ze stadniny koni „Ochaby” oraz Henryka Brańczyk z Izby Regionalnej im. Emilii Michalskiej w Pruchnej. Na koniec będzie można posłuchać kilku słów na temat waloryzacji turystycznej Żabiego Kraju. Konferencja ma zakończyć się po 14.00.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments