Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Nowy przypadek Covid-19

Fot. Materiał prasowy

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach poinformował o kolejnych osobach zakażonych Covid-19. Wśród dziewięciu nowych przypadków jeden dotyczy powiatu cieszyńskiego…

Zachorował mężczyzna w średnim wieku, który przebywał na zwolnieniu chorobowym i w jego trakcie zaczęły mu dokuczać mocne objawy koronawirusa. Trwa ustalanie źródła zakażenia mieszkańca powiatu cieszyńskiego. Wiadomo, że pracuje on w sektorze usługowym.

Alina Kucharzewska, rzecznik prasowy wojewody śląskiego, podaje, że w województwie śląskim hospitalizowanych w związku z koronawirusem jest obecnie 127 osób. 11 981 objętych jest kwarantanną, a 7599 nadzorem sanitarnym. Ponadto, zgodnie z danymi na 8.00 rano, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach przebadała 2655 próbek pod kątem obecności groźnego wirusa.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
2 miesięcy temu

W Bogu naszym odwieczna twierdza, skuteczny opór i armia. On wyzwala z każdego smutku, który nas spotyka. Pradawny zły wróg ma majestat swój: w wielką moc i przebiegłość, w okrutną zbroję ubrany, na Ziemi nic równać się z nim nie może. Ein feste burg ist unser Gott, ein gute wehr und waffen. Er hilft uns frey aus aller not, die uns jetzt hat betroffen. Der altbose feind, mit ernst er’s jetzt meint; gross macht und viel list sein grausam rustung ist, auf erd ist nicht seinsglechen.

A w pis-du
A w pis-du
2 miesięcy temu
Reply to  M. Luter

No blado wirus namieszał pod kopułką!

666
666
2 miesięcy temu
Reply to  M. Luter

Musisz się jak najszybciej zgłosić do psychologa