Cieszyn Na sygnale

Cieszyńskie: Posypały się mandaty!

Fot. KPP w Cieszynie

Cieszyńscy policjanci podsumowali wczorajszą akcję NURD na drogach w regionie, o której szczegółowo pisaliśmy tutaj.

W trakcie działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” stróże prawa w powiecie cieszyńskim odnotowali 62 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami silnikowymi względem pieszych.

– 35 z nich to wykroczenia kierujących przeciwko pieszym. 9 dotyczyło niewłaściwego zachowania bezpośrednio na oznakowanych przejściach dla pieszych. Podczas akcji policjanci łącznie nałożyli 58 mandatów karnych, skierowali dwa wnioski o ukaranie do sądu oraz pouczyli dziewięć osób. W akcji brało udział łącznie 12 policjantów ruchu drogowego cieszyńskiej komendy – podsumowuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Mundurowi kolejny raz apelują do każdego uczestnika ruchu drogowego o rozsądek, szczególną ostrożność i koncentrację na drodze oraz używanie elementów odblaskowych w trosce o bezpieczeństwo własne oraz innych, nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale na wszystkich nieoświetlonych drogach, także w obszarze zabudowanym.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M.Luter
M.Luter
6 miesięcy temu

W jakiego wierzysz Boga, takiego Go masz. Wierzysz, że jest On dobry i miłosierny, więc będziesz Go miał takiego. Sicut credis, sic habes Deum. Si credis benignum, misericordem, habebis talem.

Tonio
Tonio
6 miesięcy temu
Reply to  M.Luter

M.Luter nie interesował się Bogiem,tylko walką z katolikami.