Cieszyn Na sygnale

Cieszyńskie: Złodzieje nie próżnują

W ostatnich dniach policja odnotowała w powiecie cieszyńskim  sporo zgłoszeń dotyczących kradzieży. Złodzieje niczym nie gardzili…

Włamanie do budynku gospodarczego w Wilamowicach. Złodziej poradził sobie ze skoblem w drzwiach, po czym dostał się do środka, kradnąc kosiarkę i kosę spalinową. 44-letni właściciel oszacował straty na 2,5 tys. zł * 44-letniej mieszkance Pawłowic ukradziono portfel w centrum Strumienia. Straciła dokumenty i trochę gotówki * Z otwartego samochodu zaparkowanego w Międzyświeciu, zniknęły narzędzia i elektronarzędzia warte 1 tys. zł.

Po sforsowaniu bramy wjazdowej z terenu firmy przy ulicy Sportowej w Ustroniu nieznany mężczyzna ukradł peugeota. Skorzystał z kluczyka pozostawionego w stacyjce auta. Strata wynosi 12 tys. zł. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu, co być może ułatwi to ustalenie złodzieja * Z pomieszczenia szatniowego PKP w Skoczowie ukradziono służbowy komputer wart 600 zł * Kradzież roweru górskiego w Międzyświeciu. Jednoślad wart 1000 zł był własnością 17-letniego ucznia.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments