Cieszyn Kultura i rozrywka

Co było, a nie jest! Niezwykłe show w Strumieniu

Fot. UM Strumień

Gminne Centrum Integracji Wsi w Pruchnej zamieniło się w arenę artystycznego wydarzenia. Na scenie bowiem pojawili się nie tylko absolwenci szkół w Drogomyślu i Pruchnej, ale osoby związane z kulturą i samorządem. I trzeba powiedzieć, że była to doskonała zabawa!

Przyczynkiem do tego był nowy program słowno-muzyczny prezentowany przez Amatorski Teatrzyk Okazjonalny ATO. Spektakl, zatytułowany “Co było, a nie jest…”, to dzieło przygotowane według scenariusza Anny Głowinkowskiej, która tym razem zaskoczyła widzów inteligentnym poczuciem humoru oraz głębokimi refleksjami dotykającymi uniwersalnych tematów. Scenariusz okazał się doskonałym narzędziem do wywołania zarówno salw śmiechu, jak i chwil zadumy. Tradycyjnie do grona artystów dołączyła burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Zespół Amatorskiego Teatrzyku Okazjonalnego zasługuje na ogromne brawa za profesjonalizm, zaangażowanie i niezaprzeczalne talenty aktorskie. Wydarzenie to pokazało, że sztuka może być bliska każdemu, niezależnie od wieku czy doświadczenia teatralnego.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments