Bielsko-Biała Na sygnale

Pomyliła pasy ruchu! Czołówka na Lwowskiej – ZDJĘCIA

Około godz. 21.40 na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej doszło do czołowego zderzenia osobówek. Na miejsce wysłano wszystkie służby.

Do zdarzenia doszło na wysokości posesji nr 48A, na pasach ruchu w kierunku centrum miasta. 19-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, skręcając w lewo, z ul Piłsudskiego na ul. Lwowską, pomyliła pasy ruchu i wjechała “pod prąd”, w wyniku czego doprowadziła do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki fiat, którym kierował mężczyzna.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał kierowcę fiata, nie doznał on obrażeń ciała zagrażających życiu lub zdrowiu. Sprawdzono także stan zdrowia 19-letniej sprawczyni zdarzenia, kobiecie nic się nie stało.

W toku policyjnych czynności ustalono, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawczynię kolizji ukarano wysokim mandatem karnym i sześcioma punktami.

Działania dwóch zastępów straży pożarnej z JRG1 polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów. W czasie pracy służb był zablokowany odcinek ul. Lwowskiej, utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daj jej rozum
Daj jej rozum
1 miesiąc temu

Dziwne że prawka nie wzięli.
KOS rejestracja w w 25 letnim gulfie i wszystko jasne.