Bielsko-Biała Na sygnale

Dachowanie w rzece. Dwie osoby trafiły do szpitala

Zdjęcia: Mł. bryg. Łukasz Sztafiński, Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej

Dwie osoby trafiły do szpitala po groźnie wyglądającej kraksie w Porąbce. Samochód do przewożenia odpadów wypadł z drogi i wylądował na dachu w korycie rzeki.

Rzecz się działa dzisiaj na ulicy Żywieckiej. Służby powiadomiono o 7.02. Na miejscu strażacy zastali rozbity samochód, znajdujący się na brzegu rzeki. Mimo że doszło do dachowania, to dwie osoby – kobieta i mężczyzna – wydostali się z wraku o własnych siłach.

Poszkodowani zostali przebadani przez załogę karetki, a następnie przewieziono ich do szpitala.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu cieku wodnego przed ewentualnym wyciekiem substancji ropopochodnej przy pomocy rękawa sorpcyjnego oraz słomy, usunięciu uszkodzonej bariery, usunięciu plamy substancji ropopochodnej z jezdni oraz jej uprzątnięciu. Na czas działań ruch drogowy na ul. Żywieckiej został wstrzymany w obu kierunkach. Działania zakończono o 9.46 – relacjonuje Patrycja Pokrzywa, rzecznik bielskiej Państwowej Straży Pożarnej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tubylec.
Tubylec.
1 rok temu

Zakładam się że prawdziwe przyczyny tego wypadku nie zostały sprawdzone. Czy auto było po przeglądzie i gdzie przegląd był zrobiony , to taka mała podpowiedź dla czytelników.

skosem
skosem
1 rok temu

Ty pisiarski bucu,pokazujesz swoje bydlęce pochodzenie,nie tylko tym wpisem.

roonni
roonni
1 rok temu

śmieciarz to jest z ciebie, tępy ciulu…