Na sygnale Oświęcim

Dama poszalała. 2 promile, jazda wężykiem i brak „prawka”

Fot. KPP w Oświęcimiu

Zawiana niewiasta jechała zygzakiem do chwili, gdy policjanci zatrzymali ją do kontroli. Wtedy wyszło na jaw, że nawet nie miała uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w środę, 18 października, na ul. Kościuszki w Kętach. Gdy tuż przed 21.00 policjanci zauważyli citroena, którego kierująca nie potrafiła jechać prosto, postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

– Za kierownicą auta siedziała 32-letnia mieszkanka Rawy Mazowieckiej. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało 2,1 promila alkoholu. Ponadto nie posiadała ona uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi – relacjonuje Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej policji.

– Przypominamy, że od 1 października 2023 roku została zaostrzona kara za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna. W związku z popełnionym wykroczeniem kierowania pojazdem mechanicznym bez uprawnień, do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu zostanie przesłany wniosek o ukaranie – precyzuje rzecznik.

google_news
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
5 miesięcy temu

Ku*wy generalskie Tuska znowu w ruskich czapkach?

przechodzen
przechodzen
5 miesięcy temu
Reply to  Jan

a gdzie jest PiS>?
Na szczesnie nie ma nie – bedzie belkotliwy jarek rzadzic w podziemiu moze z ojcem r.
Suwerenow ma wiec nie zdupia go do kibla

Last edited 5 miesięcy temu by przechodzen
Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 miesięcy temu

Bawimy się jak damy.

beata
beata
5 miesięcy temu

no tak ale Kaczyńskiego zrównali z go..nem jak mówił ze panie lubią dawać w szyje. jak się wszystkie obruszyly, ze jak można tak mówić o “damach”. ech ty narodzie, durny narodzie, myślisz,ze teraz będzie ci slodziej!Chciałeś być wolny, to cię zaboli, bo właśnie teraz będziesz w niewoli!

Boguś
Boguś
5 miesięcy temu
Reply to  beata

7600000 durnych.

Beata
Beata
5 miesięcy temu
Reply to  Boguś

Chyba chciałeś powiedzieć 7600000 wykształconych chamów . Gdzie was uczyli ? Je…ć PIS tu nie trzeba szkół zeby to wymyślić

!
!
5 miesięcy temu
Reply to  Boguś

I jeden oświecony lewacki cap

Gośka
Gośka
5 miesięcy temu
Reply to  beata

Beata czas na albatrosa bo bredzisz

Beata
Beata
5 miesięcy temu
Reply to  Gośka

Goals ale ty jestes do przodu !
A tobie może Chorus zaśpiewa „ mała Gosia “