Smacznie, zdrowo i stylowo Na czasie

Dlaczego warto postawić w swoim życiu na catering dietetyczny WIKTCodzienny?

Każdy z nas posiada niezliczoną ilość obowiązków, zarówno w wymiarze prywatnym, jak i służbowym. Nic więc dziwnego, że prowadzenie dobrze zbilansowanej diety, często jest zadaniem trudnym do wykonania. Catering dietetyczny pochodzący od marki WIKT Codzienny, to rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się pysznym, pożywnym, wartościowym jedzeniem w ciągu całego dnia. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Czy dieta pudełkowa będzie dobrym wyborem podczas ćwiczeń pod okiem trenera personalnego?

Dieta pudełkowa znanej firmy cateringowej, z całą pewnością będzie doskonałym wyborem także dla osób, które wykonują regularne treningi pod okiem trenera personalnego. W ofercie marki znalazła się dieta o nazwie sport. To fit catering stricte dedykowany dla osób aktywnych fizycznie, dla których intensywne treningi to codzienność. Jedzenie zawiera dużą ilość białka oraz węglowodanów, przez co pozwala na niezwykle efektywne wykonywanie treningów każdego dnia. Co więcej, klienci podają wiek, wagę, płeć, ilość aktywności fizycznej w ciągu dnia, a marka wylicza najlepszą ilość kalorii, jaką należy dostarczyć w ciągu dnia. Dla najbardziej aktywnych osób jest to nawet 4000 kcal, co pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających potrzeb organizmu.

Czy catering od marki WIKT Codzienny to jedzenie dobrej jakości?

Catering dietetyczny Bielsko Biała znanie i lubianej firmy, to nie tylko doskonały smak, ale także najwyższa jakość. Co oznacza to w praktyce? Dieta pudełkowa wykonywana jest przez profesjonalnych, renomowanych szefów kuchni. Dbają oni o higienę swojej pracy, jak również o estetykę serwowanych dań. Każdy catering dietetyczny, który znajduje się w ofercie, jest przygotowany przez wykwalifikowanych, doświadczonych dietetyków klinicznych. To specjaliści żywienia, dzięki którym w ofercie znalazły się m.in. takie diety jak: wariant o niskim indeksie glikemicznym, o niskiej zawartości węglowodanów, bez glutenu i laktozy, wegański, wegetariański, sirtfood, i inne. Każde menu jest pełnowartościowe i doskonale zbilansowane. Co jednak najważniejsze, marka przykłada szczególną wagę do wyboru składników spożywczych, które są niezbędne do przygotowania posiłków. Zakupy wykonywane są u lokalnych hodowców, plantatorów, jak również dostawców. Dzięki temu każdy posiłek jest wolny od sztucznych barwników, konserwantów, jak również polepszaczy smaku. Tak wysoka jakość sprawia, że catering dietetyczny jest odpowiedni także dla dzieci, już od 3 roku życia. 

Każdy z nas, w pełnym momencie znajduje się na takim etapie swojego życia, że pragnie zmian na lepsze. Wyniki badań, które pozostawiają wiele do życzenia, nadwaga, otyłość, złe samopoczucie skłaniają do refleksji. Nic więc dziwnego, że catering od marki WIKT Codzienny cieszy się tak ogromną popularnością i zainteresowaniem. To posiłki, które codziennie rano, bez dodatkowej opłaty, mogą czekać na Ciebie pod dowolnie wskazanym adresem. Postaw na wygodę i smak, a z całą pewnością nie będziesz żałować podjętej decyzji.

Sprawdź również: Naturalny Catering

google_news