Wydarzenia Cieszyn

Dzięgielów: Trwa Tydzień Ewangelizacyjny w wersji online

Od 5 do 12 lipca odbywa się 71. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, po raz pierwszy w historii tylko w wersji online.

Spotkania ewangelizacyjne – centralny punkt programu każdego dnia – rozpoczynają się o 19.00. Codziennie jest inny temat i inny mówca: 8 lipca – „Relacje i wdzięczność” i ks. Andrzej Wójcik, 9 lipca – „Granice” i ks. Marcin Podżorski, 10 lipca – „Liście czy owoce” i ks. Wojciech Pracki, 11 lipca – „Więcej” i pastor Leszek Mocha, 12 lipca – „Rozum czy serce” i ks. Sławomir Sikora.

Wykłady biblijne odbywają się o 10.00. Wraz z ks. Bartoszem Cieślarem i Piotrem Lorkiem można zgłębiać Biblię pod kątem tego, co mówi o wolności. Ciekawie są także seminaria, serwowane o godz. 16.00 i 17.00. Po co ślub? Po co kościelny? Dlaczego chrzcić swoje dzieci? Jak je wychować i nie wpędzić w kompleksy? Jak się modlić i jak czytać Biblię? To tylko kilka pytań, na które można znaleźć odpowiedź. Osobny program przygotowywano dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz dla 7-11-latków.

Tegoroczne hasło Tygodnia Ewangelizacyjne brzmi CDN., czyli ciąg dalszy nastąpi. – I tego się trzymamy! Może niektórym brakuje niepowtarzalnej „namiotowej” atmosfery, spacerów pod topolami i rozmów w kawiarence TE. Jednak wierzymy, że to, co stanowi istotę naszych spotkań, to Słowo Boże. Ono jest żywe, skuteczne w każdych okolicznościach i może wzmocnić nas w obliczu każdego wyzwania – przekonują organizatorzy.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irena.
Irena.
30 dni temu

Czy będą też tak ogłupiać jak na stronie kościoła w Wapienicy o wyborach parafianie są oburzeni co na to Biskup diecezji Bielsko- Żywiecki