Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Ekonomiczne i bezpieczne ogrzewanie w Twoim domu

Mieszkasz w domu jednorodzinnym, a w Twojej kotłowni znajduje się wysłużony „kopciuch”, który nie spełnia już swojej roli i pochłania masę Twojego czasu wolnego? A może myślisz o zmianie sposobu ogrzewania lub jesteś w trakcie budowy swojego wymarzonego domu i system grzewczy to sprawa, która jest jeszcze przed Tobą?

Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „tak”, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z tym tekstem – jestem pewien, że ja i mój zespół możemy Ci pomóc!

Nazywam się Marek Papis i jestem właścicielem SolidMark. Jesteśmy firmą z Jawiszowic (20 km od Bielska-Białej) i pod obecną nazwą już od 2013 roku działamy w branży grzewczej (wcześniej, od początku lat 90., tym samym zajmował się mój tata).

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Specjalizujemy się w:

  • modernizacjach instalacji grzewczych (C.O. i C.W.U.);
  • wymianie starych, nieekonomicznych pieców węglowych na kotły gazowe kondensacyjne Saunier Duval, kotły na pellet czy węglowe V klasy firmy OGNIWO-Biecz oraz pompy ciepła Heiztechnik.

Dobrze wiemy, jak trudno jest znaleźć firmę, która przeprowadzi kompleksową usługę – od A do Z, dlatego w naszej ofercie otrzymujesz:

  • darmową wycenę połączoną z doradztwem;
  • projekt (w tym projekt przyłącza, jeżeli jest ono potrzebne);
  • materiały najwyższej jakości (korzystamy wyłącznie z urządzeń klasy Premium – większość oferowanych przez nas urządzeń jest w pełni bezobsługowa i posiada funkcję sterowania przez aplikację);
  • montaż wykonany przez wykwalifikowanych pracowników;
  • oraz pełną dokumentację z przeprowadzonych prac.

Oprócz tego pomagamy w otrzymaniu dofinansowania z programów „Czyste Powietrze 2023”, „Mój Prąd” czy „Moje Ciepło” – gwarantując przy tym 100% skuteczności w pozyskaniu dotacji! Możliwe jest nawet całościowe pokrycie kosztów przedsięwzięcia w przypadku „Czystego Powietrza”.

Zapewniamy również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Przede wszystkim – W SolidMark nie korzystamy z usług podwykonawców! Co to oznacza dla Ciebie?

Gwarancję jakości, bezpieczeństwa i czasu wykonania realizacji. Jako jedni z nielicznych na rynku bierzemy pełną odpowiedzialność za wszystkie realizacje – na każdym kroku!

Jesteśmy profesjonalistami – potwierdzają to nie tylko liczne dyplomy, certyfikaty i szkolenia, które na bieżąco odbywamy, ale przede wszystkim tysiące zrealizowanych prac zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Przykładamy uwagę do szczegółów i zatrudniamy sprawdzoną ekipę fachowców, którzy żadnej pracy się nie boją.

Wszystko to sprawia, że nasza firma może Ci zapewnić obsługę na wysokim poziomie i oszczędzić dużo czasu, który jest dla nas wszystkich tak cenny.

Skontaktuj się z nami:

numer telefonu: 600-116-259
e-mail: [email protected]
strona internetowa: www.solidmark.pl/

…i powierz swój system ogrzewania specjalistom, którym zależy na Twoim bezpieczeństwie, zdrowiu oraz komforcie życia.

google_news