Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

FAMEMMA – 5. edycja walk gwiazd

Wielkimi krokami zbliża się emocjonujące wydarzenie w świecie sportu. Kolejna, piąta już gala walk FAMEMMA zapowiada się niezwykle widowiskowo. Duety nazwisk, które pojawią się w klatce podczas FAMEMMA w Gdańsku, mówią jedno – będzie się działo!

Organizatorzy jak zwykle postawili na najpopularniejsze nazwiska w świecie show biznesu, dlatego nie zabraknie ani youtuberów, ani najjaśniej świecących gwiazd federacji. O mistrzowskie pasy powalczą Dawid Malczyński i Tomek Olejnik oraz Marcin Malczyński i AdBuster. W klatce nie zabraknie również Bonusa, który skrzyżuje pięści z Najmanem. Ci, którzy oglądali ich poprzednie walki wiedzą, że ponieśli w nich sromotne klęski. Bonus ostatnio przegrał z Taxi Złotówą, a z kolei Trybson znany z Warsaw Shore zniszczył na oktagonie Marcina Najmana. Poza tymi starciami, czeka jeszcze kilka interesujących pojedynków: Lord Kruszwil vs Mini Majk, Kasti vs Krycha i Hassi z Olegiem – uczestnikiem Big Brothera.

Walki „bohaterów” w Gdańsku

Najwięcej skandalu i zamieszania jest jednak wokół niedawno potwierdzonej w karcie walk gali FAMEMMA pary Ewelona vs Esmeralda Godlewska. Obie panie są niezwykle kontrowersyjnymi postaciami w show biznesie. Przypomnijmy, że Ewelona swoją popularność zawdzięcza programowi Warsaw Shore, w którym głównie zaprezentowała się od swojej niezwykle imprezowej strony, zdobywając zarówno rzeszę fanów, jak i wrogów. Natomiast Esmeralda Godlewska znana głównie z tego, że jest siostrą swojej… siostry i posiada wątpliwy talent wokalny. Obie panie ze sportami walki dotychczas nie miały zbyt wiele do czynienia. Dla “Ewelony” będzie to prawdziwy debiut w klatce, natomiast Esmeralda dostała niezły łomot podczas trzeciej gali FAMEMMA od Marty Linkiewicz, o czym głośno było w mediach społecznościowych. Czy domorosła wokalistka wyciągnęła wnioski z tego spotkania? O tym dowiemy się w najbliższą sobotę.

Faworyci FAMEMMA czyli kursy bukmacherów

Miłośnicy wrażeń bukmacherskich dzięki stronie lvbet.pl mogą wytypować zwycięzców. W walce kobiet na wygraną „Esmeraldy” kurs wynosi aż 3,25. W starciu Marek “Kruszwil” Kruszel oraz Mateusz “Minimajk” Krzyżanowski nie ma zdecydowanego faworyta, gdyż kursy są mocno wyrównane, odpowiednio: 1,6 i 2,2. Według lvbet.pl Marcin Najman ma duże szanse na wygraną w 5. edycji FAMEMMA, kurs na niego to zaledwie 1,27.

Gala FAMEMMA 5 na żywo odbędzie się 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku.

Materiał partnerski

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SramNaTo
SramNaTo
4 lat temu

Ktoś mi wskaże palcem choć jedną gwiazdę? Ja tam widzę tylko pośmiewisko krajowych ringów,niedorajdę Najmana …