Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Gazetki online: Wszystkie promocje w jednym miejscu

Zakupy mogą wbrew pozorom okazać się przyjemnością, pod warunkiem, że zostaną dobrze zaplanowane. Bez znaczenia czy planowana jest impreza w domowym zaciszu, spożywcze zapasy przed wypadem na urlop, czy zwykłe codzienne zakupy, można je sobie nie tylko usprawnić, ale przede wszystkim zadbać o to, by były bardziej oszczędne. I wcale nie chodzi o oszczędzanie kosztem jakości kupowanych produktów, a robiąc rozeznanie cenowe.

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, które przy prowadzeniu swojej działalności stosują sklepy i markety spożywcze jest wydawanie gazetek promocyjnych. Dzięki nim w łatwy i przejrzysty sposób klient można zaplanować swoje zakupy oraz budżet, którego będą wymagały. Gazetki te dają też możliwość porównywania cen poszczególnych produktów i artykułów spożywczych w różnych sieciach sklepów. Problem pojawia się jednak podczas ich kolekcjonowania, ponieważ chcąc być na bieżąco z ofertą trzeba byłoby dwa lub trzy razy w tygodniu obejść sklepy w okolicy i pozbierać najnowsze gazetki. To z pewnością wymaga nie tylko determinacji, ale i czasu, którego w codziennym pędzie ciągle brakuje. Aby wyręczyć łowców okazji i tych, którzy chcą robić ekonomiczne zakupy powstał serwis poświęcony gazetkom promocyjnym i reklamowym – gazetka-24.pl. W jednym miejscu znalazły się dziesiątki gazetek dostępnych w wydaniach elektronicznych na bieżąco aktualizowane. Mogą z nich z łatwością skorzystać nie tylko osoby, które na co dzień szukają oszczędności dokonując zakupów spożywczych, bowiem obok publikacji poświęconych sklepom spożywczo-przemysłowym, znajdują się również gazetki przedstawiające ofertę drogerii, aptek, sklepów ze sprzętem elektronicznym, sportowym i stanowiącym wyposażenie do domu i ogrodu. Ciągle powiększa się również lista sklepów oferujących odzież. Z pewnością gazetki reklamujące promocje na ubrania okażą się nie lada atrakcją dla fanów buszowania wśród wieszaków.

Mając świadomość gdzie uda się nabyć w najatrakcyjniejszych cenach konkretne produkty warto pamiętać o pozostałych zasadach umilających zakupy. Po pierwsze, to przed wyjściem do sklepu warto zrobić listę zakupów. Dzięki temu uniknie się tracenia czasu na błądzenie między półkami i regałami. Po drugie, trzeba mieć oczy dookoła głowy. W wielu sklepach stosuje się chwyty marketingowe, takie jak eksponowanie na wysokości wzroku produktów, które są droższe. Jednak dzięki temu, że dostępne są one na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki” częściej trafiają do koszyków. Tymczasem, poniżej lub powyżej tych półek znajdują się takie z towarem nierzadko tańszym. Na koniec, trzeba przyswoić sobie, że ściągając z sklepowych półek poszczególne artykuły, warto spojrzeć na ich termin przydatności do spożycia, jakość wykonania lub ewentualnie oglądnąć je pod kątem występujących mankamentów. Choć wadliwe produkty i artykuł nie powinny znaleźć się na półce, to nierzadko nie zwraca się na to uwagi.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments