Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Pary z ponad półwiecznym stażem

Fot. UG Goleszów

W siedzibie Klubu Seniora w Bażanowicach odbyła się w środę ważna uroczystość gminna.

Zaproszono na nią pary z gminy Goleszów, obchodzące w tym roku złote i diamentowe gody.

– Z ogromną radością spotkałam się z naszymi jubilatami, by pogratulować rocznic 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z uwagą wsłuchiwałam się w historie życia naszych mieszkańców. Raz jeszcze wszystkim jubilatom pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia oraz gratulacje. Celebrowane przez Was Diamentowe i Złote Gody to dowód na to, że z ogromnym zaangażowaniem wypełniacie daną sobie przed laty przysięgę małżeńską, dzieląc przez lata sukcesy i niepowodzenia, radości i smutki – mówi wójt Goleszowa Sylwia Cieślar.

Spotkanie było także okazją do wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz dyplomy, które otrzymali złoci jubilaci i diamentowe pary. Poniżej publikuję listę tegorocznych jubilatów:
W 2022 roku Złote Gody świętowali: Anna i Franciszek Basista z Bażanowic, Helena i Jerzy Borutowie z Goleszowa, Helena i Wiesław Branny z Puńcowa, Danuta i Jan Cieślarowie z Goleszowa, Janina i Józef Cisakowie z Goleszowa, Ewa i Jan Czudkowie z Goleszowa, Irena i Józef Fuchs z Goleszowa, Zofia i Stanisław Iwan z Kisielowa, Ewa i Stefan Janikowie z Goleszowa, Anna i Karol Josiek z Godziszowa, Emilie i Piotr Kafka z Dzięgielowa, Janina i Józef Klocek z Bażanowic, Jadwiga i Jan Korczowie z Goleszowa, Danuta i Jan Korzec z Cisownicy, Marta i Czesław Koziołowie z Goleszowa, Irena i Rudolf Kral z Lesznej Górnej, Halina i Henryk Kubasowie z Puńcowa, Zofia i Paweł Lancowie z Cisownicy, Anna i Franciszek Łomozikowie z Kozakowic Górnych, Urszula i Eugeniusz Machejowie z Goleszowa, Zofia i Kazimierz Narlochowie z Dzięgielowa, Zofia i Wiktor Piękny z Bażanowic, Irena i Andrzej Roikowie z Bażanowic, Bronisława i Józef Rozmusowie z Bażanowic, Maria i Jerzy Skoczylasowie z Bażanowic, Janina i Bogusław Sztefka z Dzięgielowa, Grażyna i Piotr Sztwiertnia z Bażanowic, Helena i Bogusław Śliżowie z Cisownicy, Zofia Waszut-Wójcik i Gustaw Wójcik z Goleszowa, Marta i Jan Zagórowie z Goleszowa, Wanda i Paweł Żmijowie z Godziszowa.

W 2022 roku Diamentowe Gody świętowali: Julia i Jan Dziadek z Goleszowa, Krystyna i Jan Glajcarowie z Puńcowa, Monika i Stanisław Grzesikowie z Goleszowa, Anna i Stefan Kisiała z Kozakowic Górnych, Marta i Andrzej Pustówka z Lesznej Górnej, Marta i Józef Siemienikowie z Kozakowic Górnych, Maria i Karol Zielina z Goleszowa, Helena i Jan Łomozikowie z Kozakowic Dolnych.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie pomijać
nie pomijać
3 miesięcy temu

No ale to Prezydent przesłał odznaczenia i ani słowa?