Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Gotowe życzenia urodzinowe dla Niej

Wybór życzeń nigdy nie był tak prosty! Gotowe szablony, pełne wielu pięknych fraz, czekają na wykorzystanie. Wystarczy jedynie chwila czasu, aby wybrać te, które zachwycą każdego.

Życzenia urodzinowe

Na słowo „urodziny” automatycznie w głowie pojawia się przyjęcie, pięknie zdobiony tort oraz prezenty. Oczywistą sprawą jest, że podczas takiej uroczystości goście składają solenizantowi życzenia. Najczęściej słyszymy uniwersalne „Wszystkiego najlepszego!” bądź „Sto lat!”. Jeśli chcemy się wyróżnić, możemy skorzystać z gotowych szablonów życzeń. Wybierając gotowe życzenia urodzinowe dla kobiet czy mężczyzn, warto zwrócić uwagę na poszczególne rodzaje wierszyków, np. krótkie, idealne do wysłania SMS-em czy dłuższe i zabawne. Korzystając z gotowych życzeń, mamy szansę zaoszczędzić zwłaszcza na czasie. Gdy w ostatniej chwili potrzebujemy skomponować piękny wiersz bądź zabawną rymowankę, nie pozostaje nic łatwiejszego niż szablony.

Jakie życzenia wybrać?

Mamy do wyboru wiele gotowych życzeń. Począwszy od długich poematów, po krótkie, urocze wierszyki. W katalogu życzeń można znaleźć rymowanki, które będą cieszyć najmłodszych i nie tylko. Są także bardziej poważne życzenia, które można wykorzystać np. dla szefa w pracy. Szczególną popularnością cieszą się życzenia dla kobiet. To właśnie one są najczęściej wyszukiwane w Internecie. Poniżej przykład życzeń skierowanych do pań:

W dniu Twoich urodzin pragnę Ci życzyć,

Uśmiechu na Twej pięknej twarzy każdego dnia roku

Oraz braku troski, nawet przez najdrobniejsze błahostki.

Zawsze miej przy sobie uśmiech słodki, 

bez względu na wszelkie drobnostki.

Dużo szczęścia i radości, 

A w Twym sercu niech zawsze gości pełno pomyślności. 

Najważniejsze jest jednak to, aby wybrane życzenia pasowały do osoby i były wyjątkowym dodatkiem do prezentu na urodziny. Przy wyborze gotowych życzeń dla Niej bądź dla Niego należy pamiętać, aby używać odpowiednich zwrotów i sformułowań. Chcąc podkreślić, jak ważna jest dana osoba, możemy zacząć od słów: „kochana”, „kochany” bądź „droga”, „drogi”.

Personalizowane życzenia dla Niej

Pomysłów na przekazywanie życzeń urodzinowych można znaleźć wiele. Bardzo popularne ostatnio stały się życzenia personalizowane. Polegają one na tym, że wcześniej przygotowane życzenia przekazuje inna osoba, np. wybrany celebryta. Takie krótkie wideo bądź rozmowa online to piękna niespodzianka i niezapomniane wspomnienia. Szczególnym uznaniem ten rodzaj życzeń będzie cieszył się wśród płci żeńskiej. Ulubiony aktor żony, idol córki czy uwielbiany piosenkarz dziewczyny – gotowe życzenia urodzinowe od takiej osoby z dedykacją tylko dla Niej na pewno zostaną na długo w pamięci. Co więcej, taki rodzaj niespodzianki śmiało może być zarówno samym prezentem urodzinowym, jak i dodatkiem do upominku.

KB_42_2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
24 dni temu

Dla Niej a dla Niego życzenia nie mogą być. Może nie tylko urodzinowe?
Jeśli na zdjęciu życzenia po angielsku, najlepsze są po angielsku w całości. Żadne tam “urodziny”, “wszystkiego najlepszego”, “sto lat” – po angielsku.