Sport Cieszyn

Iskra gromi

W zamykającej rywalizację w grupie spadkowej skoczowskiej klasy A kolejce, Iskra Iskrzyczyn podejmowała Strażaka Pielgrzymowice. Podopieczni trenera Tomasza Matuszka z przytupem zakończyli sezon, wysoko pokonując swojego przeciwnika.

Lider tabeli nie miał litości dla zespołu rywala i już przed przerwą rozstrzygnął losy sobotniego meczu, czterokrotnie pakując futbolówkę do siatki. Jako pierwszy w 13. minucie trafił Jakub Gaszczyk, który wykorzystał fatalny błąd defensywy Strażaka. W 21. minucie obrońcy drużyny gości znów zawiedli, co tym razem wykorzystał Marcin Szymala. Kolejne trafienia gospodarzy to 32. i 41. minuta, kiedy to na listę strzelców wpisali się kolejno Dawid Waliczek i Kamil Brzózka.

Po przerwie Iskra poszła za ciosem i dołożyła ekipie z Pielgrzymowic kolejne trzy gole. W 60. minucie pojedynek z bramkarzem wygrał Marek Cholewa. Natomiast w 75. i 79. minucie kolejne bramki na swoje konto zapisał Kamil Brzózka, kompletując hat-tricka. Wygrana pozwoliła zespołowi z Iskrzyczyna utrzymać pierwsze miejsce w tabeli i wygrać grupę spadkową.

KB_szczepionki
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments