Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec

Jak działa darmowy bonus w zakładach sportowych?

W ramach różnego rodzaju promocji i ofert specjalnych firmy właściwie ze wszystkich branż przygotowują dla klientów procentowe i kwotowe obniżki cen, czasem produkty w gratisie lub darmową dostawę – jeśli zakupu dokonuje się np. przez Internet. Krok dalej w swoich promocjach poszli jednak legalni operatorzy bukmacherscy, którzy graczom oferują… pieniądze. Bonus bez depozytu, bo tak nazywa się taka premia, to całkowicie darmowe środki, które gracz otrzymuje od operatora na obstawianie zakładów.

Promocje w zakładach sportowych przyjmują różne formy. Czasem jest to podwojenie wpłaconego depozytu lub możliwość postawienia kuponu bez ryzyka, jednak najpopularniejszą akcją promocyjną są tzw. bonusy bez depozytu, nazywane też freebetami czy darmowymi kuponami. Jak działa bonus bez wpłaty i u jakich operatorów taka promocja jest dostępna?

Co to jest bukmacherski bonus bez depozytu?

Mówiąc najprościej, bonus bez depozytu to darmowa kwota pieniędzy, którą operator przekazuje na konto bukmacherskie gracza. Typer nie może tych środków wypłacić na swój rachunek bankowy, ale musi je przeznaczyć na obstawianie zakładów. Darmowe kupony to często element pakietów powitalnych u legalnych bukmacherów, można je więc potraktować jako sposób na bezpłatne przetestowanie oferty danego buka i zagranie zakładu bez ryzykowania własnymi środkami.

Jak bonus bez depozytu działa w praktyce? Po spełnieniu określonego warunku (np. zaznaczenie zgód marketingowych podczas rejestracji konta lub po prostu deklaracja, że się taki bonus chce otrzymać) bukmacher dopisuje do salda gracza określoną kwotę pieniędzy – najczęściej jest to około 20 zł. Za tę stawkę typer może puścić kupon bukmacherski (jeden za całą kwotę albo kilka mniejszych, zależnie od regulaminu promocji), zazwyczaj na dowolny sport z oferty (chyba że jest to freebet dedykowany np. tylko na zakłady piłkarskie lub koszykarskie). Na ogół warunki kuponu są z góry określone, np. muszą się na nim znajdować co najmniej trzy zdarzenia, a minimalny kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.20 – to oczywiście tylko przykład.

Jeśli kupon bukmacherski, zagrany za freebet, “wejdzie”, gracz otrzymuje wygraną pomniejszoną o kwotę freebetu. Jeśli się nie uda i kupon okaże się nietrafiony, gracz nic nie traci, bo przecież zagrał za kasę bukmachera.

Freebet – jakie ma zalety?

Największą zaletą bonusu bez depozytu jest fakt, że gramy całkowicie za pieniądze bukmachera, a więc nie musimy wpłacać własnych środków, aby postawić kupon. Dzięki temu możemy przetestować mechanikę gry i sprawdzić ofertę operatora, ale też zagrać odważniej, czyli z wyższymi kursami. Puszczając kupon za własne środki zazwyczaj nie ryzykujemy nadmiernie, by zminimalizować ryzyko porażki. Tymczasem grając za kasę bukmachera, możemy postawić na mniej oczywiste rozstrzygnięcia, np. na wygraną drużyny niebędącej faworytem w spotkaniu.

Mniej prawdopodobne rezultaty to wyższe kursy, co przekłada się bezpośrednio na wysokość potencjalnej wygranej. A więc grając odważniej – ryzykujemy więcej, ale w razie sukcesu możemy liczyć na znacznie większą wygraną.

Bonusy bez wpłaty depozytu – darmowe pieniądze u legalnych bukmacherów

Jak można otrzymać bonus bez depozytu od legalnego bukmachera? W większości przypadków freebety są częścią bonusu na start, czyli premii przyznawanej graczowi za założenie u danego operatora konta (ich zawsze aktualną listę znaleźć można na stronie https://www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-bez-depozytu/). Przykładowo, od bukmachera Fortuna na start otrzymamy freebet 30 zł, w STS darmowy zakład na start wynosi 60 zł za wykonanie sześciu zadań, a w Superbet możemy zgarnąć darmowe zakłady na kwotę 54 zł (34 zł w pakiecie powitalnym i 20 zł za aplikację mobilną). Niekiedy też bukmacher przyznaje bonusy bez depozytu przy okazji największych imprez sportowych, czasami są one premią dla najbardziej aktywnych graczy albo nagrodą za udział w różnego rodzaju konkursach i promocjach.

Nie ma wątpliwości, że bonus bez depozytu to jedna z najbardziej korzystnych dla graczy promocji bukmacherskich, dzięki której zyskać można zupełnie darmowe pieniądze na typowanie. Część graczy przeznacza je na obstawienie tzw. pewniaków, czyli zdarzeń z bardzo niskim ryzykiem, co daje duże szanse na wygraną. Inni przeznaczają freebety na zdarzenia ryzykowne, z wysokim kursem, których nie postawiliby za własne pieniądze. W końcu w przypadku nieprawidłowego typowania nic nie tracą, a zapłaci za to tylko bukmacher.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments