Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Jak wybrać najciekawsze oferty pożyczki bez BIK?

W sieci jest mnóstwo ofert finansowania, które są przeznaczone dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej lub posiadających negatywną historię kredytową. Konsumenci z negatywnymi wpisami w BIK muszą liczyć się najczęściej z odmowną decyzją w bankach podczas ubiegania się o kredyt – nawet na niewielką kwotę. Na szczęście firmy pożyczkowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pożyczkobiorców przygotowują oferty pożyczek bez BIK. Dzięki temu bez zbędnych formalności i weryfikacji historii kredytowej masz szansę zdobyć dodatkową gotówkę.

Oferty pożyczek bez BIK – na jakie parametry zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy z konkretną firmą pożyczkową, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych parametrów, takich, jak:

 • opinie konsumentów na temat firmy pożyczkowej,
 • marżę,
 • prowizję,
 • RRSO,
 • okres spłaty,
 • dostępną kwotę finansowania.

Jeśli chodzi o internetowe pożyczki bez weryfikacji BIK, musisz wiedzieć, że oferty tego typu wiążą się ze sporym ryzykiem dla pożyczkodawcy. Oznacza to, że nie otrzymasz kwoty większej niż 2-3 tys. złotych na krótki okres spłaty – najczęściej do 30 dni. Mimo mocno ograniczonych parametrów finansowania to jednak jedyna słuszna opcja pozyskania dodatkowej gotówki dla osób, które mają zbyt wiele negatywnych wpisów w swojej historii kredytowej. Oczywiście możesz próbować przenieść niektóre wpisy w Biurze Informacji Kredytowej do części statystycznej, by poprawić swoją sytuację, ale to wymaga czasu na rozpatrzenie wniosków przez instytucje finansowe.

Kto udziela pożyczek bez BIK i gdzie można znaleźć najlepsze oferty?

Chcesz dowiedzieć się, jakie instytucje mają najciekawsze oferty pożyczek bez BIK? Najchętniej wybierane firmy pożyczkowe przez konsumentów w Polsce, to:

 • Finbo,
 • Kuki.pl,
 • Smart Pożyczka,
 • Net Credit,
 • i wiele innych…

Topowe oferty finansowania bez weryfikacji historii kredytowej możesz wyszukać choćby z pomocą porównywarki dostępnej tutaj: https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-bez-bik/, a także z pomocą biura kredytowego, gdzie eksperci dodatkowo pomogą Ci w dopełnieniu wszelkich formalności na etapie wnioskowania.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK?

Wnioskowanie o pożyczkę bez BIK jest dość proste, choć wymaga poprawnego uzupełnienia wniosku – szczególnie w kwestii podawanych danych osobowych. Jeśli już zdecydujesz się na pożyczkę bez BIK, pamiętaj że musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Przyda Ci się także własne konto bankowe oraz numer telefonu, dzięki czemu dokonasz weryfikacji swoich danych osobowych. W przypadku firm pożyczkowych weryfikacja odbywa się poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub przez aplikację np. Kontomatik.

Proces wnioskowania o pożyczkę bez BIK jest dość prosty i zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Decyzja o przyznaniu dodatkowej gotówki wydawana jest równie szybko, a środki przyznane przez firmę pożyczkową znajdą się na Twoim koncie bankowym nawet w ten sam dzień.

Czy pożyczki bez BIK są bezpieczne?

Zanim zdecydujesz się na wnioskowanie o pożyczkę bez weryfikacji BIK – zawsze sprawdź rzetelność firmy pożyczkowej. Dobre opinie innych pożyczkobiorców mogą być w tym przypadku kluczowym wyznacznikiem. Zwróć też uwagę na sposób wnioskowania: jeśli firma pożyczkowa używa popularnych form weryfikacji klientów, działa poprzez zabezpieczone formularze online i jest zarejestrowana w Polsce – możesz bez większych obaw wnioskować i pożyczkę bez BIK i cieszyć się z dodatkowej gotówki na swoim koncie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments