Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała Na czasie

Jakie korzyści zapewnia zdrowy catering dietetyczny w Bielsku Białej?

Jakie korzyści zapewnia zdrowy catering?

Wybierz dietę pudełkową dla siebie! Jeżeli przysparza Ci to trudności skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym dietetykiem, który na podstawie przekazanych informacji opracuje dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy. W naszym cateringu dietetyczny oferujemy różne opcje diet o różnym przeznaczeniu lub stworzymy dla Ciebie indywidualne menu. W każdym razie gwarantujemy 100% zbilansowania, świeżości i doskonałego smaku naszych potraw. Wybierając nasze diety, wybierasz zdrowe i smaczne jedzenie bez kłopotów.

Złóż zamówienie w naszym cateringu i ciesz się pozytywnymi zmianami zachodzącymi w Twoim organizmie. Po 2 dniach po dacie złożenia zamówienia jesteśmy gotowi codziennie dostarczać Twoją dietę o dogodnej dla Ciebie porze (rano lub wieczór) do domu lub pracy. Przy okazji radzimy od razu złożyć zamówienie na dłuższy okres (powyżej 20 dni), aby uzyskać od nas najkorzystniejszą cenę. W naszej firmie cateringowej udostępniliśmy usługę wyboru posiłków, dzięki czemu samodzielnie ustalasz jakie dania otrzymasz kolejnego dnia. Uważnie słuchamy wszystkich życzeń i dostosowujemy menu, biorąc pod uwagę Twoje sugestie. Chcemy, abyś zawsze czuł się u nas smacznie i komfortowo! A także, aby dieta była zróżnicowana i zbilansowana.

Dla kogo dieta pudełkowa z niskim IG?

Każdy, kto kiedykolwiek próbował schudnąć lub po prostu utrzymać prawidłową wagę, wie, jak trudno jest wybrać odpowiednią dietę. Ciekawym i skutecznym podejściem do żywienia, które zyskało w naszym cateringu na popularności w ostatnich czasie, jest dieta z niskim IG. Oferowana dieta pudełkowa o niskim indeksie glikemicznym to nie tylko modna dieta, ale system oparty na badaniach, który może pomóc kontrolować poziom cukru we krwi, poprawić zdrowie i promować utratę wagi. Mamy coraz więcej zamówień od osób chorujących na cukrzycę typu 2 oraz na insulinooporność a także walczących z nadwagą.

Indeks glikemiczny jest miarą tego, jak szybko węglowodany z pożywienia przedostają się do krwiobiegu i podnoszą poziom cukru we krwi. Pokarmy o wysokim IG są szybko trawione i powodują gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi, podczas gdy produkty o niskim IG powodują wolniejszy i bardziej stały wzrost poziomu cukru we krwi. Specjaliści z naszej firmy cateringowej w Bielsku Białej ( https://www.zdrowycatering.pl/tani-catering-dietetyczny/bielsko-biala/ ) znają te zależności i na tej podstawie opracowują plan żywieniowy. Wszystkie posiłki mają odpowiedni rozkład makroskładników: tłuszcze – 30-40%, białka – około 20%, węglowodany – 40-50%. Poza tym dieta zawiera witaminy, minerały, błonnik, przeciwutleniacze.

Korzyści z diety z niskim IG:

  • Pomaga kontrolować poziom cukru we krwi.

  • Zapewnia utrzymanie stabilnego poziomu energii.

  • Zmniejsza odczuwanie głodu i chęci podjadania.

  • Utrzymuje prawidłową wagę lub zapewnia utratę zbędnych kilogramów.

  • Minimalizuje czynnik ryzyka chorób układu krążenia, utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu, zmniejsza ciśnienie krwi.

Przykłady te pokazują korzyści i skuteczność diety z niskim IG w różnych przypadkach.

Jak catering pomaga zaoszczędzić czas?

Trudno Ci znaleźć czas na przygotowanie zbilansowanych posiłków? Zajmiemy się tym! Usługa dostawy zdrowej żywności realizowana przez nasz catering dietetyczny jest idealna dla zapracowanych osób. Dzięki świeżej, pysznej diecie pudełkowej dostarczonej prosto pod Twoje drzwi, zrównoważone odżywianie staje się łatwe i przyjemne. Od opcji bezglutenowych i bezlaktozowych po opcje wegetariańskie. Mamy do zaoferowania coś zdrowego i smacznego dla każdej osoby. Jeżeli chcesz zostać posiadaczką nie tylko pięknej sylwetki, ale i pięknej skóry o równomiernym kolorycie i pozbawionej niedoskonałości zamów nasz catering w Bielsku Białej. Posiłki bogate są w witaminy D i B, białka i biotynę, co pomaga oczyścić i rewitalizować skórę. Chcesz zredukować wagę i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej zamów dietę odchudzającą lub dietę Keto. Jesteś sportowcem to skorzystaj z naszej diety Sport a zbudujesz masę mięśniową i uzyskasz sportową sylwetkę (kaloryfer). Czujesz, że Twój organizm wymaga oczyszczenia z toksyn i patogenów wybierz plan żywieniowy – detoks sokowy.

Podsumowanie

Specjaliści w naszej firmie cateringowej ZdrowyCatering opierają się na zrozumieniu związku pomiędzy organizmem a spożywaną żywnością. Rozumieją, że każdy organizm jest wyjątkowy i każda osoba potrzebuje własnej diety i schematu odżywiania. Opowiadają się za integralnością, to znaczy utrzymywanie równowagi makro- i mikroelementów, białek, tłuszczów i węglowodanów dla optymalnego funkcjonowania organizmu. Opracowując i przygotowując dietę pudełkową preferujemy żywność naturalną, minimalnie przetworzoną, wolną od dodatków chemicznych i GMO. Wybieramy produkty o niskim indeksie glikemicznym, aby ustabilizować poziom cukru we krwi i zapobiec skokom insuliny. Koncentrujemy się na zdrowych tłuszczach, aby wspierać zdrowie Twojego układu sercowo-naczyniowego. W naszym cateringu dietetycznym otrzymasz wsparcie w postaci bezpłatnej konsultacji z dietetykiem oraz wygodnych kalkulatorów kaloryczności i BMI które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Skorzystaj z naszego programu lojalnościowego i płać mniej za swoje zamówienie.

 

google_news