Smacznie, zdrowo i stylowo Na czasie

Jakie plany żywieniowe oferuje catering dietetyczny LOVE Catering?

Dostarczanie prawidłowego żywienia łatwo i wygodnie możliwe jest dzięki naszej firmie cateringowej LOVE Catering. Każdy, kto dba o zdrowie, wie, jak ważne jest zachowanie właściwych proporcji składników odżywczych i dobroczynnych w żywności. Przy nadmiernie aktywnym rytmie życia i nieregularnym harmonogramie trudno to śledzić. Z pomocą przyjdzie nasz catering dietetyczny w Bielsku Białej który dostarczy do Cienie wybraną dietę pudełkową do biura lub domu. Gotowe jedzenie zapewni Ci zastrzyk energii i dobry nastrój na cały dzień.

Jakie plany żywieniowe oferuje catering dietetyczny Bielsko Biała?

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, skorzystaj z naszej usługi dostawy diety pudełkowej pod same drzwi. Jedząc dobrze zbilansowane posiłki uzyskasz stopniową lub szybką utratę masy ciała. Nasza firma cateringowa oferuje skuteczną dietę Slim Fit która zredukuje Twoją wagę bez odczuwania głodu, spadku energii i efektu jo-jo. W ofercie naszego cateringu znajdziesz dietę Sport która sprzyja budowaniu masy mięśniowej i zwiększaniu efektywności treningu. Pamiętamy o kobietach w ciąży oraz kobietach karmiących dla których dietetyk opracował dietę Mama. Każdy program żywieniowy zapewnia prawidłowy bilans białek, tłuszczów i węglowodanów, jest bogaty w minerały, witaminy, aminokwasy, błonnik i przeciwutleniacze.

Czy dostępna jest dieta pudełkowa – post przerywany?

Tak w naszym cateringu dietetycznym obecna jest dieta Intermittent Fasting (IF) – post przerywany. Jest ona odpowiednia dla Ciebie, jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i Twoim celem jest odżywianie się za pomocą zbilansowanej diety. Na czym polega post przerywany? Twoja dieta pudełkowa w Bielsku Białej składa się z 2 wariantów tzn. vege i standard. W ciągu doby występują okresy spożywania posiłków (od 6 do 8 godzin) i poszczenia. W naszym cateringu opracowując plan żywieniowy nie ograniczamy ważnych składników pokarmowych.

Stosując się do jej zasad, nie będziesz miał chęci na podjadanie, zredukujesz swoją nadwagę. Jak wyglądają posiłki na diecie Intermittent Fasting? Nasza firma cateringowa w Bielsku Białej dostarczy Ci 3 posiłki oraz jeden napój funkcyjno-nawadniający z kilkoma wariantami kalorycznymi (1200- 2000 kcal). Napój zabezpieczy Cię przed odwodnieniem, ponadto wesprze Twój organizm węglowodanami i elektrolitami które tracisz podczas wysiłki fizycznego. Uzyskujesz możliwość zmiany kaloryczności swojej diety.

Co catering zaproponuje osobom, które nie tolerują glutenu, laktozy i nabiału?

W naszym cateringu dietetycznym możesz zamówić dietę pudełkową Dairy Free która jest przeznaczona dla osób z nietolerancjami pokarmowymi tzn. glutenu i/lub laktozy. Program przeznaczony jest dla osób, które na co dzień pragną dbać o swoje zdrowie, utrzymanie mikroflory jelitowej i zbilansowaną podaż składników odżywczych, a jednocześnie ze względów medycznych wykluczyły z diety pokarmy zawierające cukier mleczny (laktoza) i białko zbożowe (gluten). Dzięki tej diecie łatwiej poradzisz sobie z redukcją wagi, odczujesz normalizację pracy przewodu żołądkowo-jelitowego. Każdego dnia nasza firma cateringowa dostarczy Ci od 3 do 5 posiłków oraz aromatyczny napar ziołowy który uzyskujemy poprzez parzenie na zimno. Jeśli czujesz taką potrzebę możesz zmieniać kaloryczność posiłków a także ich ilość.

Podsumowanie

Zdrowa żywność dostarczana przez nasz catering dietetyczny LOVE Catering w Bielsku Białej jest zawsze smaczna i długo zachowuje świeżość. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Jeśli nie masz czasu na gotowanie, możesz skontaktować się z naszym cateringiem i skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, który dopasuje plan odżywiania pod względem kalorycznym. Oferowany asortyment jest dość szeroki, charakteryzuje się równowagą, przystępną ceną i wysoką jakością. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego: zamawiaj, zbieraj punkty, oceniaj posiłki, polecaj nasz catering znajomym. Dzięki uzyskanym punktom Twój kolejny rachunek będzie mniejszy.

google_news