Wydarzenia Cieszyn

Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra. Zbudowanego z…klocków LEGO!

Kto nie bawił się w dzieciństwie chociaż raz klockami LEGO, niech pierwszy rzuci kamieniem. Do tego zamiłowania na swoim profilu na Instagramie przyznał się również mistrz UFC rodem z Cieszyna, Jan Błachowicz.

fot. Oficjalny profil na Instagramie Jana Błachowicza
fot. Oficjalny profil Jana Błachowicza na Instagramie – Jan Błachowicz w Galerii Mokotów w Warszawie, ze swoim sobowtórem zbudowanym z klocków LEGO

Powodem pojawienia się takiej informacji w mediach społecznościowych sportowca, okzała się Wystawa Budowli z Klocków Lego, którą w terminie od 15 grudnia 2021 do 26 czerwca 2022 można odwiedzić w Galerii Mokotów w Warszawie oraz do 8 maja 2022 w Europa Centralna w Gliwicach, gdzie trwa ekspozycja pod tytułem “Inwazja Gigantów”.

Jak się okazuje, Jan Błachowicz doczekał się powstania swojego sobowtóra wybudowanego aż z 80 000 elemtów klocków. Podobiznę sportowca można spotkać w ramach tejże wystawy w Galerii Mokotów.

fot. Oficjalny profil Jana Błachowicza na Instagramie – Figurę sportowca wykonano z 80 000 klocków LEGO

Zachęcamy do odwiedzin nie tylko z powodu pojawienia się makiety z podobizną Cieszyńskiego Księcia, ale ze względu na wszystkie okazałe budowle, które powstały w ramach całego przedsięwzięcia. Już same zdjęcia robią wrażenie.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Cieszymy się.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Kiedy trwały pomnik?

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Leg godt.