Bielsko-Biała Na sygnale

Jechał bez prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i OC!

500 zł mandatu zainkasował Ukrainiec, który w miniony czwartek, bez uprawnień, kierował dostawczym mercedesem na al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej. Mężczyzna nie miał dowodu rejestracyjnego auta, gdyż dokument został kiedyś zatrzymany, auto nie miało OC.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej w miniony czwartek na wysokości skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Boboli zatrzymali do kontroli samochód dostawczy marki mercedes. W toku policyjnych czynności okazało się, że zachodzą rozbieżności pomiędzy numerem VIN a tablicami rejestracyjnymi i naklejką kontrolną na szybie pojazdu. Istniało podejrzenie, że licznik pojazdu jest cofnięty. Ukrainiec kierujący pojazdem nie miał uprawnień do kierowania pojazdami oraz dowodu rejestracyjnego auta. Jakby tego było mało, samochód nie miał ubezpieczenia OC.

Na miejsce kontroli wezwano zespół dochodzeniowo-śledczy policji. Po zakończeniu czynności mercedesa odtransportowano na policyjny parking.

7
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
7 Komentarzy
AndyZbyszekjanjohnskołowany Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andy
Gość
Andy

Takie nagromadzenie przewinień i tylko 500 PLN ? No ciekawe

john
Gość
john

UFG i prokurator już zacierają rączki.Kara za samo OC to 5200 pln.Chciała cebula zaoszczędzić.

jan
Gość
jan

Albo dosiedzi w ciepełku nocleg wyżywienie wg ich to wczasy za darmo.

skołowany
Gość
skołowany

Mam mieszane uczucia.Papiery miał trefne ale jechał bezpiecznie.Tymczasem na drogach najczęściej zabijają kierowcy ze wszystkimi papierami.Dlatego nie czuję się bezpiecznie.

Adam
Gość
Adam

Ile naszych młodych jeździ bez prawka OC i przeglądu to jest makabra nie zda egzaminu 2-3 razy rezygnuje i prowadzi mówią ze raz na parę lat zapłaci mandat ale ma spokój z nerwami na egzaminach.

Alicja
Gość
Alicja

Ukraincy na Ukrainę.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

To se sama czysc kible za kilka zlotych