Na sygnale Sucha Beskidzka

Jechał “wężykiem” w Bystrej Podhalańskiej

Fot. Marcin Płużek

Kolejny kierowca z wynikiem ponad 2,5 promila alkoholu w powiecie suskim. Tym razem w Bystrej Podhalańskiej.

Jak informuje suska policja wczoraj (28 marca) po południu jeden z kierowców zwrócił uwagę, że jadący przed nim opel jedzie wężykiem z bardzo małą prędkością. Jadący za nim rejestrował całą sytuację w kamerze. Po chwili opel wjechał na parking przed jednym ze sklepów. Kierowca, który jechał za oplem, zatrzymał się i podszedł do kierowcy. Mając podejrzenia, że jest mocno pijany zabrał mu kluczyki i o wszystkim powiadomił policjantów. Mundurowi z Komisariatu Policji z Jordanowa przebadali 28-letniego kierowcę opla i okazało się, że ma ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie autem w takim stanie grozi mu wysoka grzywna i kara nawet do 2 lat więzienia.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
półwierny
półwierny
5 dni temu

Kiedyś ksiądz podczas mszy zachęcał przy okazji dnia dziadka żeby pojechać odwiedzić dziadka bo napewno coś postawi, a swoją drogą bardzo sympatyczny i utezcuwa ksiądz ,szkoda że tak łatwo ulega presji “rodziny”

Gosc
Gosc
9 dni temu

A ja się nie dziwię. Jak się popatrzy jaką opiekę i wsparcie mają osoby uzależnione to czasem człowiek się zastanawia nad tym, że jednak praca nie popłaca. Jakoś ludzie po traumach, ofiary przemocy, przestępstw to mogą liczyć na brak zrozumienia i wyśmiewaniem, że są słabe psychicznie i wogole same sobie są winne. Ale osoba uzależniona jest chora i należy jej się pomóc, a to ile osób skrzywdzą przy okazji… tabu

Qła
Qła
8 dni temu
Reply to  Gosc

Myślisz że to mafia ?

stallinHur
stallinHur
8 dni temu
Reply to  Gosc

Nie rozumiesz że to polityka, to taka mała republika radziecka , jeśli nie pochodzisz z komunistycznej rodziny nie masz prawa do niczego

Qła
Qła
10 dni temu

A pewnie se z koło remize przejezdzoł to się ta chlapnył cosik

Oset
Oset
10 dni temu

Już tyle było śmiertelnych wypadków z udziałem pijanych kierowców że bardzo zastanawia stanowisko zarządu osp Bystra podhalańska , no a w związku z moim poprzednim pytaniem , można się było spodziewać jak zwykle że odpowiedzią będzie prześladowanie , nie wiesz marku kto podrzega uczniów z twojej szkoły ?, nie wiesz janqła kto podrzega towarzystwo spod sklepu ? ,nie wiesz TW skarbu kto podrzega przeciętnych strażaków ?

tenHur
tenHur
7 dni temu
Reply to  Oset

Ile jeszcze musi zginąć zanim zarząd się ocknie

Oset
Oset
12 dni temu

Czy to prawda że w zarządzie osp Bystra jest członek który miał zabrane prawo jazdy za alkohol ? No to czemu się dziwić , jest przykład i przyzwolenie , kto wychowuje nasze dzieci , przedszkole, szkoła, remiza, rodzina ma ograniczony wpływ na wychowanie swoich dzieci , to ” rodzina” je wychowuje na własne potrzeby , poprostu hańba

Jasiek
Jasiek
12 dni temu

Po Bystrej wieczorem pełno jest kierowców po “piwie” policja powinna częsciej tam sprawdzać trzeżwosc zwłaszcza póznym wieczorem.

Opój
Opój
10 dni temu
Reply to  Jasiek

Na pewno pamiętasz jak zginęła na drodze pijana kobieta pod kołami samochodu którym kierował pijany kierowca , czy też dziecko kilkuletnie zabite przez pijanego kierowcę , ile takich wypadków można by było uniknąć na terenie Bystrej , tylko czy komuś na tym zależy ?

Qunta Kinte
Qunta Kinte
10 dni temu
Reply to  Jasiek

Alkohol daje władze komuś ,pijakiem łatwo sterować , łatwo zrobić z niego narzędzie , zrobić z niego niewolnika