Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Jeżeli ktoś przechodzi do PiS-u jest zdrajcą, a kto z niego wychodzi jest bohaterem. Jan Kawulok odwołany, ale nie czuje się przegrany | WIDEO

21 listopada, głosem większości radnych, ze stanowiska przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego odwołany został Jan Kawulok z Prawa i Sprawiedliwości. Radny Kawulok przyjął zaproszenie Katarzyny Lindert-Kuligowskiej, by z kanapy w studiu Beskidzkiej TV “na gorąco” skomentować decyzję podjętą w trakcie 50. sesji Sejmiku.

O wydarzeniach informowaliśmy wcześniej w materiale Rewolucja w Sejmiku Województwa Śląskiego. Odsunęli PiS od władzy. Przewodniczący Jan Kawulok odwołany!

– Tak jest w polityce. Kto do niej wejdzie ten wie, że najważniejsza jest arytmetyka… Na pewno jestem odwołany, ale nie czuje się przegrany. Chciało mi się śmiać z absurdalnych zarzutów – skomentował Jan Kawulok.

– Ja bym tak nigdy nie zrobił. Jest przekonanie, że jeżeli ktoś przechodzi do PiS-u jest zdrajcą, a kto z niego wychodzi jest bohaterem – dodał.

 

google_news
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miły
Miły
1 rok temu

kawulok szanuj ludzi nawet o innych poglądach

won
won
1 rok temu

Ci pisowscy szubrawcy skończą na śmietniku historii,tak samo jak Konfederacja Targowicka.

Polak
Polak
1 rok temu

Bo pis panie to zachłanna mafia hipokrytów którzy pod osłoną słow które łyka ciemny lud kradnie naszą kasę na nastepne pokolenia ustawiajac siebie i cale rodziny….żadna firma.nie zaplacilaby nawet grosza tym nieudolnym bez kompetencji cwaniakom….tylko jedna jest tak głupia pod nazwą Polska…dlatego Polska jest dla nich najważniejsza….a tak w ogóle to co Partia Idiotów Samych w skrócie PIS

Stanisław
Stanisław
1 rok temu

W sejmiku śląskim nastąpił początek końca PiSu. Panie Kawulok Cieszyn się wstydzi za pana. Próbował pan manipulować-naginać przepisy przy pańskim odwołaniu. Wystraszył się pan kryminalnych zarzutów.

SCI
SCI
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Wstydzić to się może tylko grupka starych komuchów i ich potomkowie.

Kamil
Kamil
1 rok temu
Reply to  Stanisław

czyli po węglu, gazie, ropie imięsie, opcja “eko” rządzi

Tak będzie
Tak będzie
1 rok temu

spokojnie ,niedługo pan wróci na swoje stanowisko ,po wyborach niemiecka partia w Polsce dokona samorozwiązania

Stanisław
Stanisław
1 rok temu
Reply to  Tak będzie

O powrocie może pomarzyć .Nawet nie wróci do “dyrektorowania” SOR. Facet jest dokładnie skompromitowany!

tadeusz
tadeusz
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Ty przecież on jest dyrektorem pogotowia. Od lat nie zarządza szpitalem

Maliniak
Maliniak
1 rok temu
Reply to  Tak będzie

Nie kłam , bo w Polsce nie ma żadnej Niemieckiej partii pisiorzu.

inaczej będzie
inaczej będzie
1 rok temu
Reply to  Tak będzie

Przewodniczący sejmiku to nie jest jakaś wielka fucha, lojalnych partia nagradza innymi intratnymi stanowiskami, bohater jak widać jest spokojny.

marian
marian
1 rok temu
Reply to  Tak będzie

robię z toba zakład że za 2 miesiące będziesz pisał co innego , bedziesz chciał żeby pis sie rozleciał.Dokładnie pod koniec stycznia – to co robisz zakład?

bob
bob
1 rok temu

Teraz czas na resztę pisuarów

mamba
mamba
1 rok temu

Chyba nie, jak ktoś podaje się za Pisem a gładzi opozycję to jest zdrajcą, kto z nich ma rację to już inna sprawa.

Wszyscy dostajemy po tyłu
Wszyscy dostajemy po tyłu
1 rok temu

PO zdobyła władzę w sejmiku w dokładnie w taki sam sposób jak zrobił to PIS zaraz po wyborach. Wyborcy powinni ogarnąć z tej sytuacji jeden kardynalny wniosek: nasze elity polityczne są jednakowo podatne na korupcję. Ale ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że nie da się usunąć sprzedajnych kandydatów do władz, bo głosuje się na partię, a listę w partii ustala jej przewodniczący.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

Na pozór wszystko jedno “nasze elity polityczne są jednakowo podatne na korupcję”. “Wyborcy powinni ogarnąć z tej sytuacji jeden kardynalny wniosek” co czym skutkuje i dlaczego piniendzy niema i nie będzie (co obiecuje antypolska banda). Natomiast yebać będziecie do zesrania włącznie z białą różą w zębach, ewentualnie czerwoną błyskawicą w oczach. Ewentualnie obwiesić będziecie się mogli na drucianym wieszaku z ekologicznym okrzykiem:ślad węglowy w obronie konstytucji. Cała lewacka hołota puści was z torbami i zakrzykniecie :no to tera jest wreszcie jak było, a i nawet nadspodziewanie lepiej. I zdrowie wasze w gardła nasze.

Wszyscy dostajemy po tyłku
Wszyscy dostajemy po tyłku
1 rok temu
Reply to  Tadeusz

Źle spuentowałeś mój post. Wcale nie napisałem, że dla nas jest wszystko jedno kto będzie u władzy.
Zarówno w obozie zdrady i zaprzaństwa jak i w obozie płomiennych patriotów znajdują się osobnicy podatni na polityczną korupcję i tylko w gestii przewodniczących partii leży ich odsunięcie od polityki.
My wyborcy, na takich sprzedajnych radnych możemy tylko sobie groźnie kiwać palcem w bucie. Albo cieszyć jak durnie, że akurat “nasi” wykiwali “nie naszych”

Tadeusz w zastępstwie
Tadeusz w zastępstwie
1 rok temu

Zgadzam się, źle, nadużyłem

odleciałem
odleciałem
1 rok temu
Reply to  Tadeusz

Dobrze zacząłem przytaczając cytata, ale później poniosło mnie w jedną stronę i sobie tą stronę nad/użyłem. A tak naprawdę dlaczego pieniędzy teraz nie ma, a nie w przyszłość straszyć?

marian
marian
1 rok temu

ty jesteś nienormalny jak nie widzisz różnicy tego co się stało -Kałuża dwa dni po wyborach przeszedł doi pis za stanowisko a Marszałek i 2 innych po kilku latach rządzenia i to nie za stanowisko tylko z przekonania ( poczytaj co mówi były marszałek ) jesteś kompletnie nie douczony jak uważasz że głosuje się na partie. glosuje się na człowieka który jest na liście

nic się nie stało Polacy
nic się nie stało Polacy
1 rok temu

Jak w najprawdziwszej polityce: wszyscy wygrani. No i ci niepewni radcy prawni, trzeba mieć swojego.

Dzień dobry
Dzień dobry
1 rok temu

Chciałbym pogratulować Grzegorzowi Florydzie za to, że aż od równych 2,5 roku nie bierze narkotyków i nie dokonuje rozbojów. Tak trzymaj, chłopie!