Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

„Kaczyński wezwał swoich zwolenników do walki z protestującymi kobietami!”

Jarosław Kaczyński. Fot. PiS

Dzisiaj wicepremier Jarosław Kaczyński wydał oświadczenie, które wielu komentatorów nazywa wezwaniem do wojny domowej. Głos już zabrali pierwsi lokalni politycy.

– W szczególności musimy bronić polskich kościołów. Musimy ich bronić za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków PiS-u i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie kościoła, w obronie tego, co dziś jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo – mówił Jarosław Kaczyński. – Brońmy Polski, brońmy patriotyzmu i wykażmy tutaj zdecydowanie i odwagę. Tylko wtedy można tę wprost wypowiedzianą przez naszych przeciwników wojnę wygrać – dodał.

Niemal od razu zareagował poseł Mirosław Suchoń. – Uwaga! Zachowajcie proszę szczególną ostrożność i chrońcie siebie nawzajem! Chwilę temu Jarosław Kaczyński wezwał swoich zwolenników do walki z protestującymi kobietami! Styl znienawidzonego Jaruzelskiego wskazuje na jakąś formę stanu wojennego. Pamiętajcie, że ten człowiek nie ma nic co stracenia, więc jest nieprawdopodobnie groźny! – napisał na swoim facebookowym profilu.

Szybko też głos zabrał prezydent Bielska-Białej, choć jego obszerny wpis na Facebooku nie odnosi się bezpośrednio do wystąpienia szefa PiS-u. Trudno uwierzyć, że czas jaki wybrano na wywołanie tego konfliktu jest przypadkowy. Gdy odnotowujemy każdego dnia kilkanaście tysięcy zakażeń, gdy coraz więcej ludzi umiera z powodu koronawirusa, gdy przed sporą grupą naszych rodaków pojawia się widmo braku pracy i możliwości zarobkowania, gdy system opieki medycznej jest na skraju wytrzymałości ktoś wzbudza poważny społeczny spór. A może pomysłodawca liczył na to, że Polacy zajęci problemami wynikającymi z pandemii „przeoczą” werdykt „Trybunału Konstytucyjnego”I? Protesty odbywające się w czasie pandemii są śmiertelnie niebezpieczne. I jestem przekonany, że protestujący doskonale zdają sobie z tego sprawę. Rzecz w tym, że są sytuacje gdy – nawet narażając zdrowie i życie – nie można milczeć. To jest właśnie taki moment. Dlatego całym sercem wspieram protestujących, choć z niektórymi formami ich protestu trudno mi się zgodzić. Wulgaryzmy, zakłócanie nabożeństw czy dewastowanie kościelnego mienia jest zaprzeczeniem idei trwających od kilku dni manifestacji sprzeciwu. Skoro domagamy się tolerancji dla siebie sami też musimy być tolerancyjni… – napisał Jarosław Klimaszewski.

Przed chwilą głos zabrała poseł Mirosława Nykiel, choć skupiła się na dzisiejszej awanturze w Sejmie. – To nie jest zabawa w chowanego! Do czego doprowadzi nas ich bezwzględność? Obywatele od czwartku protestują na ulicach Polski przeciwko wyrokowi pseudotrybunału, który skazał Polki na cierpienie. Jarosław Kaczyński najpierw schował się w domu, gdzie przed Polkami broniły go dziesiątki radiowozów. Dzisiaj stchórzył przed posłankami manifestującymi swój sprzeciw. Prezesa bronili funkcjonariusze Straży Marszałkowskiej – napisała.

– Nie ma mojej zgody na to, co się dzieje i w jaki sposób się dzieje. Kolejny raz rząd nas zawiódł. Pokazał, że ideologiczny fanatyzm jest ważniejszy niż zdrowie i szczęście ludzi, postawił siebie w pozycji sędziego ludzkich sumień – oświadczyła senator Agnieszka Gorgoń-Komor. – Do tego bardzo Was proszę – uważajmy na siebie. Próbuje się wtłoczyć protestujących w zupełnie inny kontekst, obwiniając o wzrost zachorowań, a to przecież „Trybunał Konstytucyjny” na zlecenie Nowogrodzkiej zdetonował tę bombę – dodała.

Z kolei Marek Sowa, wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej i były marszałek województwa małopolskiego, na swoim profili społecznościowym napisał krótko: “Podpalił Polskę, a teraz straszy wojną, którą sam rozpętał”.

 

 

Tymczasem trwają manifestacje w miastach regionu, w tym wielotysięczne w Bielsku-Białej, a także m.in. w Cieszynie, Żywcu i Czechowicach-Dziedzicach.

W tym artykule będziemy przytaczać kolejne wypowiedzi osób publicznych z naszego regionu, jeśli się pojawią.

Tecza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
216 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hańba
Hańba
6 miesięcy temu

Kościół to kościół, pralnia to pralnia

Oset
Oset
6 miesięcy temu

Kościoły trzeba bronić przed bolszewikami

Jaki Taki.
Jaki Taki.
6 miesięcy temu

Wróg musi być .
Najpierw straszył ruskimi i niemcami ,
a teraz polskimi kobietami..
O czarnej pedofili już ani słowa

baca
baca
6 miesięcy temu

Przebrała sie miarka, za trzy roki zaś głosujymy na Jarka Hej

NN
NN
6 miesięcy temu

Ten dziad już całkowicie zatracił rzeczywistość otoczony klakierami,którzy są równymi sobie. Nie wie co się dzieje. Breżniew z Nowogrodzkiej. Potrafi tylko rzucać oskarżenia z trybuny sejmowej o mordach zdradziecki,łajdakach,mordercach,przestępcach. To jest mąz stanu na miarę dumnej Polski XXI ? wieku.Żałosna postać,która już jest na śmietniku historii,ale jeszcze nie może się z tym pogodzić łacznie z tymi swoimi jeszcze bardziej śmiesznymi przydupasami wygłaszającymi buńczuczne hasła.Nie wie,że za chwilę zostanie sam z ta swoją nienawiścią do Innych.

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  NN

Ja tego nicku tu używam pajacu. Napisałeś dużo, ale żadnej treści.

Jura z pod Czantorii
Jura z pod Czantorii
6 miesięcy temu
Reply to  NN

Brawo za rozsądne słowa 🙂 a co do bożka z Żoliborza to i tak trafi tam gdzie jego miejsce, czyli na śmietnik historii.
Mówią, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum i i tak jarowi się stało.

sztambuch
sztambuch
6 miesięcy temu

na górze róże, na dole akacje, ***** *** i konfederacje

kadrowa
kadrowa
6 miesięcy temu

ludzie z demencją nie powinni być członkami rządu

BB
BB
6 miesięcy temu

To idzie faszyzm :
Jak opisuje “Gazeta Wrocławska”, w stolicy Dolnego Śląska, przy Akademii Sztuk Pięknych, narodowcy zaatakowali protestujących. Grupa napastników miała liczyć ok. 80 osób. – Byli ubrani w czarne dresy. Ludzie uciekali w popłochu – mówi gazecie jedna z uczestniczek protestu.

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  BB

I bardzo dobrze zrobili. Lewaki myślały, że mogą bezkarnie atakować innych i demolować miasto. Jest was garstka. Większość siedzi w domu i patrzy na was z coraz większą złością.

Jaś Fasola
Jaś Fasola
6 miesięcy temu

Bąkiewicz wzywa do Straży!
„Zachęcam wszystkich, aby do tej organizacji wstępowali. Będziemy bronić każdego kościoła, każdej dzielnicy, każdego miasta, każdej wioski. Z tego miejsca wzywam wszystkich katolików, że dosyć tej pacyfistycznej postawy, która powodowała, że dzisiaj bandy hołoty wchodzą do kościoła, profanują ołtarze, profanują Najświętszy Sakrament, używają wulgarnych, knajackich słów” – mówił.

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Jaś Fasola
BB
BB
6 miesięcy temu

Ktoś widział co robi komisarz d/s bezpieczeństwa ? Dziś darł japę obrażając posłów opozycyjnych nazywając ich przestępcami.Już odbija Ukrainie Berezę Kartuską,czy buduje swoją.Kandydatów na nowego W.Kostkę-Biernackiego widzę wśród wielu pisdowskich indywiduów.
Faszysta Onufry coś na ten temat wię ,bo to jego protoplaści maczali przed wojną w tym palce.

Edward
Edward
6 miesięcy temu

Najwyższy czas zamknąć te burdele Watykańskie

Best
Best
6 miesięcy temu

Wezwanie do obrony jest wypowiedzeniem wojny?
Włącz myślenie. Nie dajcie się zmanipulować.

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  Best

Mówi to zmanipulowany.

Edyta
Edyta
6 miesięcy temu

Polska nie jest własnością PiS!

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu

Nie czekaj! I Ty wstąp już dzisiaj do Straży Narodowej!Feministki i lewacy otwarcie mówią, że trwa wojna i w jej ramach podejmują ataki na kościoły, pomniki, kapłanów i katolików, przerywają Msze święte, niszczą zabytki, blokują ulice i mażą po murach. Czas dialogu się skończył. Czas powiedzieć: „non possumus”. To zrobił Robert Bąkiewicz, powołując Straż Narodową. W ciągu dwóch dni stronę Straży na Facebooku polubiło 30 tysięcy ludzi, z których wielu zgłosiło się w jej szeregi. Zgłoś się i Ty. Nie czekaj, zanim nie będzie już czego ratować.

minionek
minionek
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

ormo czuwa:)

Leon
Leon
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

a może do szpitala pójdą pomagać? ale tam nie można bić innych…

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

Faszysto zamknij tę brunatną mordę,jest rewolucja i****o. Conus Barbarzyńca caput !!
Polska to nie jest kolonia PiS ,tej złodziejskiej bandy !

YOU
YOU
6 miesięcy temu
Reply to  BB

Lewacki śmierdzielu rewolucję dopiero możecie zobaczyć. Narazie to macie spęd bydła lewackiego.

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu
Reply to  BB

Komintern, bodajże w 1937 roku, wydał polecenie utożsamiania wszystkich swoich przeciwników z faszystami. Dlatego wszystkie ugrupowania patriotyczne, nawet jeżeli byli to patriotyczni socjaliści nazywał partiami „faszystowskimi”. Dla socjalistów patriotycznych nawet ukuł termin „socjalfaszystów’. Zaś prawica dla komunistów, także ta konserwatywna i katolicka, zawsze walcząca z różnorakimi przejawami totalitaryzmu takimi jak hitleryzm, czy włoski faszyzm, zawsze była traktowana jako przejaw „faszyzmu” .

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

Bąkiewicz pierwszy faszysta Rzeczypospolitej.Damski bokser z zawodu !!

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

@Onufry,ty stary ormowcu,wiesz jaka była ich dewiza : “Pij piwo i obserwuj gości”.Zostało ci to na starość.

Gość
Gość
6 miesięcy temu

Babochłopy wszystkich krajów łączcie się

PUNK NOT DEAD
PUNK NOT DEAD
6 miesięcy temu

a tego to sie covid nie ima ? wieczny jak lenin :))))))

Last edited 6 miesięcy temu by PUNK NOT DEAD
Jaś Fasola
Jaś Fasola
6 miesięcy temu
Reply to  PUNK NOT DEAD

On jest stary, ale jesteś dzbanem.

.
.
6 miesięcy temu

Dlaczego w dzień niema nikogo z błyskawicą na mieście? Wstydzicie się swoich przekonań i wychodzicie pod osłoną nocy jak szczury.

SPRYT I CYNIZM
SPRYT I CYNIZM
6 miesięcy temu

stworzył sytuację, z ktòrą teraz pozwoli Wam walczyć.
Napuszczeni na siebie nie widzicie jakie piękne ustawy Wam sejm wypichcił.
Czy to takie trudne?
Jak się Wam oczy otworzą będzie za pôźno:(
Co powiecie następnym pokoleniom?

Obserwator
Obserwator
6 miesięcy temu

Dziś w Skoczowie manifestowało około 40-osob – wszyscy w wieku około 15 lat..jeśli rodzice popierają te protesty niech sami wyjdą a nie posyłają dzieci..

Jaś Fasola
Jaś Fasola
6 miesięcy temu
Reply to  Obserwator

Rodzice się cieszą, że w domu im hałastra się nie pęta

sCovid
sCovid
6 miesięcy temu

ile pisiego bydła wywaliło się na forum
boli oj boli że jest się gnojem

YOU
YOU
6 miesięcy temu
Reply to  sCovid

Wywaliło szambo z czajki i płynie rynsztok ulicami miast. Czas powoli brać się do sprzątania tego dna umysłowego co w 90% nie wie po co strajkuje.

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  YOU

Szambonurku,oni doskonale wiedzą przeciw czemu protestują.Przeciw [email protected] Kaczystanu,którzy chcą odebrać młodym wolność.Bo przyszłość już im odebrali zadłużając kraj na dziesiątki lat.Tego tych [email protected] rządzącym młodzież nie wybaczy !

YOU
YOU
6 miesięcy temu
Reply to  BB

Taka młodzierz to kiedyś wstępowała związku socjalistycznej młodzierzy…..

Franek z Janek
Franek z Janek
6 miesięcy temu

Policja wymigująca się od swoich podstawowych obowiązków nie jest nikomu potrzebna. Jej rolę przejmują rozmaite straże obywatelskie. Ma to wprawdzie swoją dobrą stronę – zwiększa aktywność obywateli, ale jednocześnie sprzyja łamaniu prawa przez obie strony konfliktu. Trzeba przyznać, że aktywność narodowców i kibiców okazała się skuteczna i odstraszyła lewaków.

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Franek z Janek

Jesteś Franek z Ciemnogrodu ,a nie z Janek. Policja jest od ochrony obywatela,a nie prywatna Policja rządzącej zgrai.Poczytajcie ślubowanie policjanta.

Jeszcze spokojny
Jeszcze spokojny
6 miesięcy temu

Żadna lewacka wściekła macica u mnie w pracy nic nie załatwi.

BB
BB
6 miesięcy temu

Nie pisz a segreguj sprawnie te śmieci,a gibko.Uważaj żebyś nie mylił plastiku ze styropianem.

Jurek z Murek
Jurek z Murek
6 miesięcy temu

Poseł Suchoń odezwał się, a mógł milczeć i udawać mądrego. We wtorek wieczorem (27.10.2020) obrońcy kościoła Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry w Poznaniu zostali zaatakowani nożem i trzonkami od siekier. Jedna osoba została zraniona w nogę. Informację o ataku i zranieniu potwierdza podkom. Piotr Garstka z zespołu prasowego poznańskiej policji.

Leon
Leon
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek z Murek

policja niczego takiego nie potwierdza, nie powtarzaj kłamstw

Leon
Leon
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek z Murek

Atak nożem był. Ale w Gdańsku. I nie na nacjonalistów, a na protestujących przeciw oświadczeniu Przyłębskiej. Chłopak ma rozciętą twarz od oka po podbródek.

Zatem prawie wszystko się zgadza. Z tym, że jest zupełnie odwrotnie. Jak w kaczej gebelsjadzie.

Chop z wonsem
Chop z wonsem
6 miesięcy temu

Nie wiem czy to ktoś z pisiorków wpadł na pomysł by odgrzać temat aborcji czy ktoś mądry im to powiedział za oceanu… Jedno jest pewne zagranie mistrzowskie. Wrogowie pisu z prawa i lewa skończyli sobie do gardeł a lud nie patrzy na to jak wali się wolnść i gospodarka czyli nikt pisu nie obali. Można dalej niewolnikom dokręcać śrubę. A broniącymi kościołów narodowcami jeszcze rząd się podetrze jak tylko przestană być potrzebni.

bd
bd
6 miesięcy temu

To całe wystąpienie „kaczora” jest efektem tego, że nie ma on w swoim otoczeniu żadnych rozsądnych osób, bo sam je wywalił , a pozostali tylko przytakiwacze. Nie ma nikogo, kto mógłby go ostrzec, że takim wystąpieniem wali tylko ze strachu w własne portki i że takie kurczowe trzymanie rączek na stole, aby udowodnić, że sie nie trzęsą, jest raczej dowodem strachu, nie opanowania.

WW
WW
6 miesięcy temu

Protest w Katowicach. Ksiądz rozmawiał pod katedrą na ul.Wita Stwosza ze strajkującymi. Nagle z jego ust pada: Ja też jestem przeciwko PiS-owi

.
.
6 miesięcy temu
Reply to  WW

Lekka manipulacja. Z tym “księdzem jest problem”.

WW
WW
6 miesięcy temu

To jest wiadomość ? Pewnie jakieś kazanie uskuteczniał. Sensacja by była wtedy,jak mawiał M.Twain gdy ” Pan by pogryzł psa,a nie odwrotnie “

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu

Jazgot lewicy po decyzji Trybunału Konstytucyjnego. 22 października A.D. 2020. To był piękny dzień, o czym świadczy jazgot lewicowo-liberalnego motłochu. – Przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją – orzekł Trybunał Konstytucyjny. Przewodniczącym składu orzekającego w tej sprawie była prezes TK Julia Przyłębska, a sprawozdawcą – sędzia Justyn Piskorski. We wniosku zaskarżono przepis, który stanowi, że aborcja jest dopuszczalna, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, a także przepis doprecyzowujący tę regulację. Mowa w nim o tym, że w takich przypadkach przerwanie ciąży jest dopuszczalne do chwili… Czytaj więcej »

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

To jest faszysta.

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu
Reply to  BB

Komintern, bodajże w 1937 roku, wydał polecenie utożsamiania wszystkich swoich przeciwników z faszystami. Dlatego wszystkie ugrupowania patriotyczne, nawet jeżeli byli to patriotyczni socjaliści nazywał partiami „faszystowskimi”. Dla socjalistów patriotycznych nawet ukuł termin „socjalfaszystów’. Zaś prawica dla komunistów, także ta konserwatywna i katolicka, zawsze walcząca z różnorakimi przejawami totalitaryzmu takimi jak hitleryzm, czy włoski faszyzm, zawsze była traktowana jako przejaw „faszyzmu” .

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

To jest faszysta.

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

To nie jest trybunał To jest Trybunał Przyłębskiej,towarzystwo spotykające się przy kawce i ciasteczkach.Powołani w skład tego pseudo trybunału dublerzy i politycy nie spełniają formalnych wymagań.

Tak ale
Tak ale
6 miesięcy temu

Przedszkole integracyjne na Mokotowie „Małe misie” do którego chodzą dzieci z zespołem Downa. Personel kobiecy przyszedł do pracy ubrany na czarno z błyskawicami na bluzkach. Zapłakane mamy niepełnosprawnych dzieci interweniowały u dyrekcji. Bez skutku.

Gti
Gti
6 miesięcy temu
Reply to  Tak ale

Teraz można sobie wyobrazić jak postępują z tymi dziećmi za zamkniętymi drzwiami. Te wredne babska lewackie trzeba utylizować dla dobra społeczeństwa.

Tak ale
Tak ale
6 miesięcy temu

Grupa protestujących podczas protestu pobiła księdza wikarego z parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu pod sklepem Intermarche. Nagranie z monitoringu sklepu zabezpieczyła policja

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu

ile to dzisiaj zakażonych prawie 19 tys osób – BRAWO KACZOR

WW
WW
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Ten paranoik nad niczym nie panuje,nawet nad swoimi pampersami.

BRAK SYMETRII
BRAK SYMETRII
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie wydał oświadczenie w sprawie protestów. W oświadczeniu wyrażono poparcie dla „rozgoryczonych kobiet” i ani jednym słowem nie potępiono ataków na kościoły.
Czy ktoś jeszcze pamięta celebry jakie wykonano po rozbiciu kawałkiem płyty chodnikowej okna w Nowej Synagodze w Gdańsku-Wrzeszczu przez niepełnosprawnego umysłowo? Wprawiono szybę i pod oknem odbyło się spotkanie potępiające atak na bożnicę był św. pamięci Adamowicz, naczelny rabin Polski , przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP oraz biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej, dziennikarze. Na zakończenie spotkania dokonano symbolicznego odsłonięcia nowego okna w synagodze.

taka prawda
taka prawda
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Przychodzi Petru do lekarza i mówi:

– Panie doktorze! Czuję się beznadziejnie. Wszystko mi się miesza, mam lęki i moczenie nocne…

Czy mógłby mi pan coś przepisać na Kaczyńskiego?

ratio
ratio
6 miesięcy temu

” Ludzie mali nie cierpią swej skali “ Jan I.Sztaudynger

taka prawda
taka prawda
6 miesięcy temu
Reply to  ratio

ty ratio synku wysoki jak topola a głupi jak fasola

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  taka prawda

@ taka prawda.Zajmij się swoim umysłem,bo jest na poziomie siedmiolatka.Ty pisowski bucu.

Maria
Maria
6 miesięcy temu

Ale także należy pamiętać że innej decyzji jednak nie można było podjąć, Konstytucja na to nie pozwala – musiałaby zostać zmieniona a to się wiąże z głosowaniem przynajmniej 2/3 liczby posłów.Najwazniejsze że zostało utrzymane, iż można dokonać aborcji w przypadku zagrożenia zycia dla matki.

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Maria

Proszę nie wprowadzać w błąd.To nie jest żaden wyrok Trybunału Konstytucyjnego.To jest Trybunał Przyłębskiej, z trzema dublerami ,a nie sędziami /Cioch,Morawski,Muszyński.Oraz politykami jako sędziami /Piotrowicz,Pawłowicz/ .To jest Trybunał dla naiwnych.

Maria
Maria
6 miesięcy temu

“Wobec decyzji Trybunału (…) jako Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP), będące towarzystwem naukowym, zrzeszającym w swoich szeregach największe autorytety z dziedziny położnictwa, ginekologii i perinatologii w Polsce, wyrażamy swoją dezaprobatę i ubolewanie z powodu wydanego wyroku” – głosi stanowisko towarzystwa……Dzięki posiadaniu najnowszych narzędzi badawczych jak ultrasonografia, badania genetyczne, a także wiedzy położniczej, możemy dzisiaj, w zdecydowanej większości przypadków określić istnienie wady letalnej lub wady głęboko upośledzającej rozwój płodu, uniemożliwiającej jego późniejsze funkcjonowanie” – zaznaczyli eksperci.
Jak podkreślili, powyższe postępowanie daje możliwość przedstawienia kobiecie ciężarnej i jej rodzinie wiarygodnych i szczegółowych informacji o stanie płodu i możliwości jego rozwoju.”

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu
Reply to  Maria

Nie wątpię że wśród ginekologów prócz etycznych lekarzy są też zawiedzeni. Ktoś te legalne i nielegalne aborcje przecież wykonuje i to nie za darmo.

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

PiSdowski poseł ginekolog Piecha,aktualny poseł.Dziś się mu odmieniło i zmienił poglądy,ale za komuny setkami je wykonywał,bo przecież wille musiały rosnąć.,Przyznał się do dokonania około 1000 aborcji. Mówił.ze tylko krowa nie zmienia poglądów.Fakt,ale krowa nigdy nie jest hipokrytą.Tak faszysto Onufry,to wasz wierny towarzysz,obecnie,podobnie jak prof.Chazan

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu
Reply to  ratio

Komintern, bodajże w 1937 roku, wydał polecenie utożsamiania wszystkich swoich przeciwników z faszystami. Dlatego wszystkie ugrupowania patriotyczne, nawet jeżeli byli to patriotyczni socjaliści nazywał partiami „faszystowskimi”. Dla socjalistów patriotycznych nawet ukuł termin „socjalfaszystów’. Zaś prawica dla komunistów, także ta konserwatywna i katolicka, zawsze walcząca z różnorakimi przejawami totalitaryzmu takimi jak hitleryzm, czy włoski faszyzm, zawsze była traktowana jako przejaw „faszyzmu” .

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

Jesteś faszystą pierwszej wody.Koniec. Tak,bolszewicy też ukuli na swoją lewicową konkurencję hasło “lewacy”,którą wy faszyści do dzisiaj się posługjecie w stosunku do ugrupowań o socjalistycznym poglądzie.

Onufry
Onufry
6 miesięcy temu
Reply to  BB

Czyli Komintern i Stalin mieli rację?

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Onufry

To jest faszysta.

Katolik
Katolik
6 miesięcy temu

Przepraszam mocno za te wcześniejsze slowa, nie wiem co mnie nakierowalo na takie wulgaryzmy – jeszcze raz przepraszam.

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu
Reply to  Katolik

Szacunek wielki

katolik
katolik
6 miesięcy temu
Reply to  Katolik

Drugi się odezwał,nie życze sobie abyś cokolwiek pisal w moim imieniu.Zrobiłeś błąd,który jest widoczny dla normalnych ludzi,każdy kto ma odrobine umysłu zauważy,ze podszyłes się.Jesteś żałosny !!!!!!

katolik
katolik
6 miesięcy temu

Stary zwiotczały truteń,obyś ….. nie bede kończył,jesli masz czym myslec to sie domyslisz.

góral
góral
6 miesięcy temu

Znowu manipulacja. Nie z kobietami tylko z dziczą która demoluje nasze świętości.

Misiek
Misiek
6 miesięcy temu

Marian idź się poskarżyć w tej sprawie Donaldowi, jakbyś się miał popłakać weź sobie chusteczkę..gdyby rzadzily tamte fajtłapy to by nikt nic nie dostał a dług publiczny wynosiłby 13 bilionów!!!!!pozdrów Nowaka, Giertycha i resztę Twoich ziomali!!!!

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Misiek

Memłoku ty nie jesteś sobie nawet wyobrazić tych 1,3 biliona długu kurdupla.Uplastycznię ci to. Miliard złotych to jest w banknotach 100 zlotowych ponad 9,3 tony. Przestrzennie to jest kolejowy wagon towarowy .Bilion czysta to jest 12 ooo wagonów kolejowych.W Polsce pociągi mają 40 wagonów,z uwagi na długość torów na stacjach.Więc jest to 400 pociągów z gotówką.
p******e nie zdajesz sobie sprawy co ten idiota uczynił z tego kraju.

Misiek
Misiek
6 miesięcy temu
Reply to  ratio

Nie mów że wolisz trutni, złodziei i nieudaczników z PO żeby nam pomnozyli dług publicznyx10 – to teraz sobie pomyśl ile to wagonów z gotówką:-)

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Misiek

Takich barbarzyńców ,złodziei,kłamców,hipokrytów jeszcze po wojnie w Polsce nie było.Żyłem w komunie 30 lat,fakt władza była narzucona,ale w demokracji wybrać takich idiotów do rządu,to mogli tylko polscy ciemniacy.Biją na głowę sąsiednie nacje. Wybrać złodziei,którzy przekupują ich ,ich własnymi pieniędzmi to jest naprawdę mistrzostwo świata w idiotyzmie. Nie masz racji,bo kryzys wcześniejszy nie spowodował aż takiego zadłużenia niż ten bandycki rząd przekupujący elektorat na lewo i prawo. Ale to już koniec,każdy nieodpowiedzialny rząd dochodzi kiedyś do ściany,gdy braknie pieniędzy.Mogłem to osobiście śledzić za Gierka.Z tym,że Gierek przewrócił się przez kryzys naftowy z 1974 roku i z dnia nadzień podwyższenie stóp procentowych… Czytaj więcej »

taka prawda
taka prawda
6 miesięcy temu
Reply to  ratio

Przychodzi ratio do lekarza i mówi:

– Panie doktorze! Czuję się beznadziejnie. Wszystko mi się miesza, mam lęki i moczenie nocne…

Czy mógłby mi pan coś przepisać na Kaczyńskiego?

 

Marian
Marian
6 miesięcy temu

beskid popatrz co Kaczyński ma w klapie znaczek powstańców z II WS.Popatrz jakie ceny są w sklepach.Popatrz jaka jest inflacja.Popatrz jak pis zadluzył nasz kraj!!!!!!za 5 lat rządów dług publiczny uróśł do 1 bilion 350 miliardów złotch a inwestycji żadnych!!!!!!Małe bezrobocie? i owszem bo 5 milionów Polaków pracuje za granicą.500 + jest i będzie tego nikt nie ruszy nie kłam.Jest dobrze? poczekaj jeszcze 3 miesiące jak nie bedziesz miał za co kupić chleba

Beskid
Beskid
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

Czekam od kilku lat bo już kilka miesięcy po wyborach miało wszystko upaść, a jakoś się wciąż kręci.

WW
WW
6 miesięcy temu
Reply to  Beskid

Kręci ,kręci,ale Kaczysyn bicz na siebie !!

taka prawda
taka prawda
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

Długa lista afer rządów PO-PSL Najwyraźniej wyparł z pamięci długą listę ciężkich grzechów Platformy. Przypomnijmy wybrane pozycje z długiej listy afer, przekrętów i antyobywatelskich działań: Afera taśmowa, która pokazała, że „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie” a interes narodowy wyparty został interesem prywatnym biznesowo-politycznych elit. Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan Afera reprywatyzacyjna Afera stoczniowa – czyli doprowadzenie polskich stoczni do upadku Afera hazardowa Próba doprowadzenia LOT do upadłości Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości Afera stadionowa Afera wyciągowa Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł) Afera z… Czytaj więcej »

Beskid
Beskid
6 miesięcy temu

Ładnie lewacka24 was podpuściła. Widać że sporo osób na problemy z czytaniem, ale żeby nawet że słuchem… Nic takiego Kaczyński nie powiedział. Dalej popieram PiS bo w tym kraju nigdy nie było tak dobrze jak obecnie. Małe bezrobocie, a płace już w miarę na dobrym poziomie. Reszta to przepychanki przegranych, żeby wrócić do koryta. Z drugiej strony jak wrócą to będzie odwrotnie: niskie płace i wysokie bezrobocie. Młodzi co się włóczą teraz po ulicach będą mniej zarabiać bo będą płacić podatek jak wszyscy, a nie ulgi jak teraz, 500+ zlikwidowane bo ich styl to piniędzy niema i nie będzie, a… Czytaj więcej »

zza Soły
zza Soły
6 miesięcy temu
Reply to  Beskid

Poczekaj ,poczekaj,jak bedziesz za chwilę tynk ze ściany obgryzał,tumanie od pisdzielców.

PUNK NOT DEAD
PUNK NOT DEAD
6 miesięcy temu
Reply to  Beskid

małe bezrobocie bo emigracja bałwanie ratuje sprawę . Poczekaj jak to j*b…. to nie jest proces 3-4 letni. a pirewsze po jajach dostana te najniżej

Super Mario
Super Mario
6 miesięcy temu

Za dużo oglądają TVN-u, łatwo Wami manipulować, robią co im napiszą lewicowcy w internecie. Zobila się z nich dzicz – niewychowane młodociane do kamieniołomu..

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Super Mario

Ty przydupniku konusa,sam jesteś wychowany na gumnie ,bo ciemnota z ciebie bije na kilometr.

Super Mario
Super Mario
6 miesięcy temu
Reply to  ratio

Ciemnota lewacka się odezwała, za ataki na niewinnych i kościół myślę że wkrótce będzie wielkie polowanie na bandytów.

ratio
ratio
6 miesięcy temu
Reply to  Super Mario

Ty pisiarski bucu czujesz,że już się wszystko wali,a jeszcze próbujesz warczeć odbytnicą.

Ela...
Ela...
6 miesięcy temu

Niby członki A same h..e

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu

Kaczyński chce bronić kościoły. KOŚCIÓŁ TO LUDZIE a nie ……… kamienie i cegłówki.

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu

A ja Wam powiem że do tej pory Jarek nie miał kobiety na głowie, ale to się zmieniło i TERAZ MA WIELE KOBIET NA GŁOWIE

BB
BB
6 miesięcy temu

W czoraj na rondzie ONZ w Warszawie krzyczano ” Cała Warszawa [email protected] Jarosława “.
Był w siódmym niebie i dał głos przed kamerami.

Chochoł
Chochoł
6 miesięcy temu

Na górze róże,na dole akacje ***** *** i Konfederacje.

WW
WW
6 miesięcy temu
Reply to  Chochoł

Podczas manifestacji w Przemyślu, jedna z uczestniczek podeszła do mikrofonu i krzyknęła: „Nie [email protected]ć PiS-u, bo na przyjemność trzeba sobie zasłużyć!”.

Marian
Marian
6 miesięcy temu

Marcin Nejman nasz świtny zawodnik tak opisał “najazd na Jasną Górę ” wsiadłem do samochodu i pojechalęm spełnić swój obowiązek i pojechałem bronić Jasnej Góry przed protestującymi i przyjechalem do Częstochowy a tam co?nie zastałem nikogo!!!!! koniec cytatu. i tutaj jeszcze było zakończenie (wulgarne) co wy pier;;;cie

BB
BB
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

Pojechał na 80 rocznicę pobytu na Jasnej Górze Heinricha Himmlera,ale czeguś tam uroczystości odwołano,czy jakoś tak !!

Marian
Marian
6 miesięcy temu
Reply to  BB

świetny- to do jurka-tak miało być

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

no masz racje ŚWITNY

Maria
Maria
6 miesięcy temu

” Do apelu Kaczyńskiego odnieśli się kibice Jagiellonii Białystok i ŁKS-u Łódź, którzy zamieścili w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed jednego z białostockich kościołów.
“Kobiety jesteśmy z Wami!!! Walczymy z PiSiorami, nie tradycjami” – z transparentem o takiej treści pojawili się kibice Jagiellonii Białystok pod jednym z kościołów w stolicy Podlasia.”,”Walczymy z rządem a nie z Bogiem, to Kaczyński jest wspólnym wrogiem!” – zdjęcie z takim podpisem udostępnili także kibice łódzkiego ŁKS-u.
Brawo chłopaki !!
incele, mizogini i mizoginki, święte kryptogejostwo i psychole do kanałów, weźcie ze sobą prezia. Polki i Polacy pokażą wam gdzie raki zimują

Ewa
Ewa
6 miesięcy temu

Czemu ma służyć ten artykuł.To kłamstwo w najczystszej postaci.Kaczyński apelował o obronę kościołów.Autor świadomie manipuluje faktami by wzniecić niepokoje społeczne. Może chce aby jakiś szaleniec podpalił jego mieszkanie albo Pani Nykiel. A może chodzi mu o dewastacje ratusza. Zastanów się durny człowieku co robisz. To wy lewaccy bojówkarze z Beskidzkiej chcecie podpalić Polskę !!!

Marian
Marian
6 miesięcy temu
Reply to  Ewa

O obronę kościołow? odsluchaj to przemowienie to sie sama sobie bedziesz wstydzić za ten wpis

Irena
Irena
6 miesięcy temu
Reply to  Marian

Nie ćpaj przygłupie. Debilizm to u was rodzinne..?

Jurek
Jurek
6 miesięcy temu
Reply to  Irena

Irenko KATOLICZKO, ależ zachowanie.

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  Jurek

Ty mówisz o zachowaniu? Wiemy wszyscy, że rynsztok to wasz poziom.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
6 miesięcy temu

Najważniejsze żeby więcej nie było pedofili w kościele jak to było nagminnie za czasów Wałęsy związanego z KOD i PO, co teraz wychodzi w filmach dokumentalnych

Marian
Marian
6 miesięcy temu
Reply to  Sprawiedliwy

za czasow Wałęsy było najwięcej pedofili w kościele? co ty za bzdury wypisujesz.Już nawet tvp i księża przepraszają za to i nie za dawne czasy tylko terazniejsze

Maria
Maria
6 miesięcy temu
Reply to  Sprawiedliwy

Za czasów Wałęsy i PO ? Boki zrywać! Pedofilia W KK była od zarania dziejów, w Polsce ma się nadal dobrze. Weźcie ludzie obudźcie się w końcu. „Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja) – dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie. – Crimen… Czytaj więcej »

Kamil
Kamil
6 miesięcy temu
Reply to  Sprawiedliwy

pedofilli nie powinno być nigdzie, ani w koście ani wśród celebrytów, ani w organizacjach lgbt. pedofilia to zło