Wydarzenia Cieszyn

Karolina Kidoń, Kropki3 i… letnia humoreska o randkowaniu online | VIDEO

Karolina Kidoń dała poznać się szerszej publiczności, kiedy to w 2012 roku wzięła udział w programie “Bitwa na głosy”, emitowanym niegdyś na TVP2. Wokalistka zasilała szeregi cieszyńskiej szesnastki, prowadzonej przez Halinę Młynkovą.

Kiedy program stał się tylko wspomnieniem, Karolina nie zwolniła tempa. Prężnie działała na niwie muzycznej, co czyni do dziś dnia. Uczy śpiewu, koncertuje. Wraz ze swoim zespołem Kropki3, wydała właśnie najnowszy singiel.

Jedni o przygodach w serwisach randkowych realizują filmy, drudzy piszą książki, a jeszcze inni… śpiewają o tych historiach. W ten sposób 1 lipca do sieci trafiła piosenka “Tindersong”-To letnia humoreska o randkowaniu online – tak o piosence mówi Karolina Kidoń. 

Autorem teledysku jest Mateusz Jachym (Jachym Cinematic Studio). Ujęcia obrazujące stworzoną historię zrealizowane zostały na terenie Ustronia i Żywca.  Nagrania audio zrealizowane w skoczowskim Gitarek Studio u Arka Wiecha. W teledysku wystąpił lubiany bielski aktor, Rafał Sawicki.

 

Nie wiadomo jeszcze, czego można spodziewać się od ustrońskiej formacji w najbliższym czasie. Nie odkrywają kart, dotyczących najbliższych planów. Na pewno przy okazji różnych plenerowych występów będzie promowany utwór o randkach w internecie. Czy pojawią się kolejne utwory, a w ich następstwie także płyta, czas pokaże.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ilonka Ż
Ilonka Ż
6 miesięcy temu

Super ?❤️