Na sygnale Wadowice

Kasę zwinęła, portfel wrzuciła do cudzej skrzynki na listy

Fot. Wojciech Ciomborowski

Andrychowscy policjanci  zatrzymali kobietę, która ukradła portfel wraz z całą zawartością. 45-latka usłyszała już zarzut w tej sprawie i przyznała się do jego popełnienia.

Kilka dni temu do andrychowskiego komisariatu zgłosiła się mieszkanka Andrychowa, która powiadomiła o kradzieży  portfela z dowodem osobistym, kartą bankomatową, kartami lojalnościowymi oraz pieniędzmi w kwocie 260 złotych.  Jak wynikało z ustaleń, zgłaszająca siedziała na ławce w centrum miasta, gdzie dosiadła się do niej nieznana jej kobieta. Gdy tajemnicza kobieta oddaliła się pokrzywdzona zorientowała się, że zniknął jej portfel o czym niezwłocznie powiadomiła policję.

Gdy policjanci zajmowali się już tą sprawą dyżurny komisariatu został poinformowany, że w jednym z andrychowskich bloków mężczyzna znalazł w skrzynce pocztowej portfel, który jak się później okazało należał  do pokrzywdzonej kobiety. W portfelu brakowało jednak gotówki.

Skuteczna praca śledczych doprowadziła do ustalenia danych złodziejki, która jeszcze tego samego dnia została zatrzymana na terenie gminy Andrychów. 45-latce przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments