Piłkarska rywalizacja i pamięć o dr. Wojtulewskim. X Mistrzostwa Bielska-Białej Oldbojów
W niedzielę, 21 września, na boisku „Zapory” w Wapienicy rozegrano X Mistrzostwa Bielska-Białej Oldbojów w piłce nożnej w ramach Memoriału dra Sławomira Wojtulewskiego. Organizatorami wydarzenia…




















