Cieszyn Na sygnale

Kolejna kraksa w Ustroniu…

Fot. poglądowe, KPP w Cieszynie

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło niedawno na DW 941 w Ustroniu. Tuż po 17.00 zderzyły się tam dwa auta osobowe.

Zdarzenie miało miejsce na granicy Kozakowic i Hermanic. Brały w nim udział dwa samochody osobowe, nikt poważnie nie ucierpiał. Dwie osoby gorzej się jednak poczuły i zostały zabrane do szpitala na badania. Jak dowiadujemy się z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, obecnie trwa ustalanie przyczyn i przebiegu zdarzenia. W kierunku Skoczowa ruch odbywa się jednym pasem, w kierunku Wisły chwilowo oba pasy zostały zamknięte a policja kieruje na objazdy.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Rostek
Marek Rostek
5 lat temu

Może wreszcie po tylu latach i kolejnych wypadkach w tym miejscu ktoś wreszcie zamknie to skrzyżowanie. Prosta jak drut sprawa, zamknąć skrzyżowanie i zrobić tzw. “agrafkę” do zawracania kilkadziesiąt metrów dalej… Za to ktoś wreszcie odpowie, szkoda tylko, że musi tam zginąć jeszcze kilka osób. Ile razy jest tam wypadek wraca dyskusja, po czy ktoś policzy koszty i znów do następnego wypadku. Może warto przez dawa lata nie wieszać ozdób świątecznych przy drogach i zrobić co trzeba w tym miejscu…? Na skrzyżowaniu przy Tesco też nie zaplanowano świateł, pojawiły się gdy zginął człowiek. Tak to w tym grajdole na Cieszynie… Czytaj więcej »

gosc
gosc
5 lat temu
Reply to  Marek Rostek

a może wreszcie ludzie nauczą sie jezdzić bo jak narazie to jeżdża jak stado baranów

Gienek
Gienek
5 lat temu

Ale wy głupoty wypisujecie. Że niby dwie osoby źle się poczuły? Chyba raczej dwie osoby z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.