Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Osiemnastka na jubileusz

Fot. Anna Orawczak

Działają już przeszło 40 lat, a ich pasja do fotografii wciąż nie słabnie. Obecnie współpracują z wieloma stowarzyszeniami w kraju i zagranicą oraz uczestniczą w międzynarodowych wystawach i konkursach zdobywając w nich liczne nagrody. Mowa o Beskidzkim Towarzystwie Fotograficznym. Ich prace zawisły po raz kolejny w bielskim Domu Kultury Włókniarzy, gdzie 7 lutego miał miejsce wernisaż ekspozycji “btf 2018”.

Jak się okazało to 20. zbiorowa wystawa BTF-u, była więc mała rocznica. Tłum gości jaki zawitał do Domu Kultury Włókniarzy na pewno może potwierdzić jak ceniony jest ich wysiłek. Miłośnicy i pasjonaci fotografii licznie przybyli na wernisaż, by podziwiać perełki bielskich fotografików, gdyż tematyka jest naprawdę rozległa i zaspokoi najbardziej wybredne gusta.

Na ścianach u Włókniarzy możemy podziwiać zdjęcia zrobione przez osiemnastu autorów, a wśród nich: Joanna Balicka, Jarosława Bąk, Iwo Borowicz, Natalia Borowicz, Grzegorz Bury, Iza Ciszak, Tadeusz Derda, Agnieszka Dróżdż-Hyra, Daro Dudziak, Kazimierz Gajewski, Grzegorz Gawenda, Bo Jaroszek, Dominik Łyszczek, Tadeusz Maślany, Lucjan Pawłowski, Sławomir Pilch, Kinga Obtułowicz oraz Iwona Wilczek. Jak podczas swojego krótkiego przemówienia powiedział Dariusz Dudziak (prezes BTF) –  o fotografii się nie powinno mówić, tylko ją oglądać –  wszyscy, którzy będą chcieli to uczynić mają ku temu okazję do 28 lutego.

 

 

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments