Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kolorowa kraina beztroskiej zabawy

– Atmosfera jest u nas taka, że szaleją nie tylko dzieci. Często do zabawy przyłączają się także rodzice – uśmiecha się Dominika Korzeniecka-Hołysz, właścicielka Sali Zabaw „Olivierland” w Węgierskiej Górce. Atmosferę tę buduje nie tylko bajecznie kolorowa sala wypełniona zabawkami i urządzeniami do zabawy, ale także niezapomniane imprezy urodzinowe oraz konkursy i eventy, które firma organizuje dla swoich małych gości.

Najbliższy taki event to zabawa Halloween, zaplanowana na piątek, 25 października. O szampańskie humory zadbają dwaj profesjonalni animatorzy, którzy będą mieć dla młodych uczestników wieczoru wiele propozycji: zabawy zręcznościowe z chustą animacyjną, zabawy taneczne, modelowanie długich baloników na kształt zwierząt i zamykanie w bańce mydlanej.

Nieodłączną atrakcją dziecięcych imprez jest malowanie twarzyczek, którego w Olivierland oczywiście tego dnia nie zabraknie. Buźki będą ozdabiane przez godzinę. Będą też wspomniane konkursy – na najlepsze przebranie oraz… zawijanie mumii. W pierwszym trzy najfajniej przebrane dzieciaki mogą liczyć na nagrodę w postaci pucharu, w kształcie kościotrupka! Drugi został pomyślany jako konkurs drużynowy. – Chętne do udziału dzieci zostaną podzielone na dwa zespoły. Wygra ten, który jako pierwszy owinie wybrane osoby – dzieci lub dorosłych – w papier toaletowy. Myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę i wszyscy będą chętni do zabawy, z rodzicami włącznie – uśmiecha się Dominika Korzeniecka-Hołysz.

Wydarzenie startuje o 17.00. Cena pojedynczej wejściówki to 30 złotych. Konieczne są wcześniejsze zapisy: bezpośrednio w sali zabaw, która mieści się przy ulicy Zielonej 48 A (I piętro, nad supermarketem Euro Sklep), telefonicznie (511 391 893) lub za pośrednictwem Facebooka (Sala Zabaw „Olivierland”).

Dzień urodzin powinien być niezapomnianym przeżyciem i na długo pozostać w pamięci. Tak na pewno będzie w przypadku imprezy organizowanej przez „Olivierland”. Do tego celu służy specjalna sala urodzinowa. Na czas imprezy stojące tam stoły są nakrywane w bajeczny sposób – zgodnie z upodobaniami małego solenizanta. – W tygodniu salę tę można wynająć na cztery godziny, w weekendy – ze względu na dużo większe zainteresowanie – na dwie. Rodzice zapewniają tort. Napoje i przekąski kupuje się u nas – mówi Dominika Korzeniecka-Hołysz. Oczywiście przez cały czas trwania uroczystości oraz po jej zakończeniu dzieci mogą korzystać z sali zabaw do woli. Co ważne, w prezencie od firmy solenizant otrzymuje gratisowy voucher na całodzienną zabawę – do wykorzystania w dowolnym terminie.

navigate_before
navigate_next

 

Dominika Korzeniecka-Hołysz dba, aby zabawki i urządzenia w sali zabaw były jak najbardziej atrakcyjne dla jej gości. Z tego względu ostatnio pojawiły się tam nowości. Do trampolin, zjeżdżalni z pontonami, konstrukcji z przeszkodami i basenów z kulkami dołączyły huśtawka „wiszące gniazdo”, roller coaster, równoważnia obracana o 360 stopni i nowy domek do różnorodnych zabaw. Chwilę przerwy w szaleństwach na sali zapewnia kącik kawowy z bufetem, gdzie rodzice mogą napić się dobrej kawy, a dzieci zjeść pyszne przekąski.

Sala Zabaw „Olivierland” działa od poniedziałku do niedzieli od 10.00 do 20.00. Oferuje dwa rodzaje biletów: godzinowy i bez limitu. Bilet godzinowy w tygodniu kosztuje 13 złotych, a weekendy 14. Po przekroczeniu godziny za każdą dodatkową minutę naliczana jest opłata – w tygodniu 25 groszy, w weekendy 30. Za zabawę bez limitu uiszcza się jednorazową opłatę w wysokości 19 złotych (w tygodniu) i 20 w weekendy.

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments