Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Kradł puszki Wielkiej Orkiestry

Fot. KMP BB

Policjanci z Czechowic-Dziedzic wytropili 32-latka, który skradł trzy puszki z datkami na rzecz WOŚP. Wpadł gdy podprowadził kolejną, z pieniędzmi na rzecz innej fundacji.

Zaczął kraść już w święto Trzech Króli. A było to tak.

W lokalu gastronomicznym na terenie Czechowic, pod pozorem wynajęcia sali na imprezę okolicznościową, zajął rozmową właściciela. Wypytując o ofertę skutecznie uśpił jego czujność, a kiedy przedsiębiorca opuścił na chwilę salę, zabrał z lady puszkę i wyszedł.

Skradzione pieniądze najwyraźniej nie wystarczyły mu na długo, już kilka dni później w podobny sposób ukradł orkiestrowe puszki z dwóch różnych czechowickich sklepów spożywczych.

Policjanci zabrali się za poszukiwania rabusia, które skończyły się w minioną środę. Tego dnia oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o ujęciu w jednym z lokali w Czechowicach-Dziedzicach mężczyzny, który usiłował ukraść puszkę z pieniędzmi na rzecz innej organizacji. Kiedy policjanci go zatrzymali, okazało się, że jest to poszukiwany 32-latek.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za które może trafić za kraty nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
2 lat temu

Owsiak może to i inni biorą przykład

Kuba
Kuba
2 lat temu
Reply to  Gość

Jak trafisz do szpitala to poproś, żeby cie nie leczono przy pomocy sprzętu od Owsiaka.

Czytelnik.
Czytelnik.
2 lat temu

Złodzieje tak jak i pedofile powinni być w mediach ukazaywani. To najlepsza dla nich kara i dla społeczeństwa najlepsze ostrzeżenie przed nimi.

papuga
papuga
2 lat temu
Reply to  Czytelnik.

Lepiej zaraz wrócić do kodeksu Hammurabiego ,tak jakby nie było 40 wieków rozwoju nauk prawnych.

proboszcz
proboszcz
2 lat temu
Reply to  Czytelnik.

A pedofile z fary?