Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Parking premium w niskiej cenie

Nie chcesz przepłacać? To chyba oczywiste. Wyjeżdżając na urlop lub w podróż służbową zawsze powinniśmy uważać, by nikt nas nie oszukał, a na pewno wielu naciągaczy będzie próbować – turyści, którzy nie znają realiów danego miejsca, są zazwyczaj najlepszym celem dla lokalnych “przedsiębiorców”.

Możesz nam wierzyć, że usługi związane z turystyką nie muszą być drogie. Doskonałym przykładem jest wysokiej jakości parking przy lotnisku. Same bilety lotnicze nie są tanie. Ceny w strefie bezcłowej również nie należą do najniższych. Czy to oznacza, że koszt kilku lub kilkunastodniowego wynajmu miejsca parkingowego także musi być kilkukrotnością oferty usytuowanej w centrum miasta? Parkos to najlepszy dowód na to, że to nieprawda. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, sprawdź parking Tegel w Niemczech.

Skąd tak niskie ceny?

Parking Berlin Tegel może uchodzić za miejsce stosunkowo drogie i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu w Niemczech ludzie zarabiają o wiele więcej niż w Polsce, a ceny usług po przeliczeniu waluty są zbliżone. Warto zaznaczyć jednak, że Parkos jest jedynie pośrednikiem między dostawcą i usługobiorcą. Czy to znaczy, że nie zarabia? Odpowiedź na to pytanie jest dostępna dla interesantów na stronie, więc można powiedzieć, że firma gra ze swoimi klientami w otwarte karty.

 Otóż współpraca między pośrednikiem (czyli Parkos) i dostawcą (czyli parkingiem) działa na zasadzie wspólnych korzyści. Oznacza to, że portal udostępniający klientom możliwość rezerwacji dostarcza większą ilość interesantów do usługodawcy, a ten oferuje niższe ceny.

Skąd pewność, że warunki w ofercie pokryją się z tym, co spotkam na miejscu?

Wątpliwości to nic złego. Każdy posiadacz bagażu doświadczeń związanych z podróżowaniem po świecie wie, by do każdej super oferty podchodzić z dystansem. Skoro wiesz już, skąd wynikają ceny, pozostaje teraz upewnić się, że przyjeżdżając na wybrany parking przy lotnisku Berlin Tegel, zastaniemy to, co widzieliśmy na fotografiach.

 

Otóż firma Parkos pośredniczy jedynie w wynajmie miejsc parkingowych. Nie dysponuje ona własnymi obiektami, więc jej właścicielom i pracownikom zależy na tym, by klienci i użytkownicy witryny otrzymali dokładnie to, co zostało im obiecane. W innym wypadku ucierpieć może renoma aplikacji i systemu.

 Jak zatem specjaliści Parkos dbają o zadowolenie interesantów? Nim parking dostawcy zostanie dodany do bazy obiektów, przechodzi szczegółową weryfikację pod kątem bezpieczeństwa, dostępnych udogodnień i zabezpieczeń. Dopiero kiedy przejdzie ten etap, jego oferta znajdzie się na stronie. Następnie pracownicy Parkos regularnie poddają daną firmę niezapowiedzianym kontrolom jakości. Jeśli cokolwiek ulegnie zmianie, opis i fotografie również zostaną zaktualizowane.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments