Wydarzenia Bielsko-Biała

„Kronika” i ASORIS rozdali piękne nagrody. Bielskie Targi Budownictwa przyciągnęły tłumy

Kordian Moskała z ASORIS i laureat konkursu Jacek Makowski. Zdjęcia: Dominika Żelaźnicka

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych, które odbyły się w ten weekend w Hali pod Dębowcem, przyciągnęły tłumy. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się wspólne stoisko „Kroniki Beskidzkiej” i firmy ASORIS, a dzięki wzajemnej współpracy obu podmiotów wręczano czytelnikom atrakcyjne nagrody.

Kordian Moskała i druga laureatka Izabela Szlauer.

Zwycięzcą konkursu „Kroniki” został Jacek Makowski z Rybnika. Od Kordiana Moskały, kierownika handlu międzynarodowego firmy ASORIS, otrzymał stylową szklaną umywalkę „Dawasir”. Laureat z sukcesem wypełnił ankietę umieszczoną w tygodniku oraz stworzył chwytliwe hasło reklamowe dla ASORIS – „Armatura ASORIS – ta historia zdarza się tylko raz”.

Izabela Szlauer z Zebrzydowic, autorka hasła „Odkryj ciepło bijące z natury”, zdobyła drugą nagrodę – baterię umywalkową. I ona osobiście odebrała ją w niedzielę na targach.

Nagrody pocieszenia zdobyli: Jan Wróbel z Bestwiny, Agnieszka Mędrzycka z Warszawy, Kamil Zyzański z Czechowic-Dziedzic, Patrycjusz Wikrewicz z Bielska-Białej i Piotr Liner z Bielska-Białej. Gadżety i książki są do odbioru w redakcji Kroniki Beskidzkiej, ale można też umówić się na wysyłkę.

– To przyjemność spotkać ludzi, których można ucieszyć nagrodami. Jestem zachwycony wielkim zainteresowaniem konkursem i wiedzą jego uczestników o firmie. Choć stosunkowo niedawno pojawiliśmy się na rynku, to uczestnicy doskonale wyczuli klimat, na jaki stawiamy i proponowali oryginalne hasła reklamowe. Doceniają nasze niebanalne projekty i widzą, że wyjątkowe rzeczy wcale nie muszą być drogie – komentuje Kordian Moskała z ASORIS.

Z popularności stoiska „Kroniki Beskidzkiej” satysfakcję ma Dominika Żelaźnicka, dyrektor Wydawnictwa Prasa Beskidzka. – Bardzo dziękujemy czytelnikom za liczne zgłoszenia do konkursu oraz tak miłe odwiedziny. Staraliśmy się, by każdy, kto zainteresował się naszym stoiskiem, wyszedł stąd z atrakcyjnym gadżetem, a przygotowaliśmy masę piłek plażowych, kredek, długopisów, ekologicznych toreb i worków – mówi. – Jesteśmy też wdzięczni organizatorowi targów – Biuru Promocji i Wystaw ASTRA – za współpracę i udostępnienie miejsca – dodaje dyrektor.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Why?
Why?
25 dni temu

W temacie Kongresu Kobiet autor wydygał i nie dał możliwości komentowania.

Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu
Reply to  Why?

Była na krótko możliwość komentowania, czytałam pierwszy idiotyczny komentarz. Dobrze, że wycofano możliwość komentowania bo idiotów nie brakuje.

Why
Why
25 dni temu
Reply to  Hermenegilda

Widziałem wiele twoich kretyńskich komentarzy i pytań. Jakoś dało się przeżyć.

Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu
Reply to  Why

Nie atakowałam panią jedną i drugą poseł za a wygląd a ten koleś w komentarzu doczepił się złośliwie do urody poseł Nykiel i Kidawy Błońskiej przekręcając nazwisko tej drugiej. Nie doczytał, że następczynią poseł Nykiel jest Agnieszka Nowak, jej też mógł poświęcić komentarz o urodzie.

Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu
Reply to  Why

k****n to lepiej niż idiota? – masz jeszcze jedno pytanie, nie wiem czy zrozumiesz.