Na sygnale Wadowice

Kto go widział?

Od kilku dni andrychowscy policjanci poszukują 47-letniego sułkowiczanina Sylwestra Łazarskiego. Mężczyzna wyszedł z domu już we wtorek (19 czerwca) i ślad po nim zaginął. Nie tylko nie wrócił do domu, ale także nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi.

Zaginiony, po tym jak opuścił dom, udał się w nieznanym kierunku. Trudno zatem wskazać gdzie może przebywać. Sylwester Łazarski ma 175 cm wzrostu i waży około 62 kg. Jest szczupły, ma krótkie czarne włosy, niebieskie oczy, a na prawym podudziu ma wytatuowaną rybę koi. Gdy był widziany ostatni raz miał na sobie jeansowe, ciemnogranatowe spodnie, czarny podkoszulek z krótkim rękawem i białym nadrukiem na klatce piersiowej, jasnoniebieskie tenisówki. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z andrychowskim komisariatem (tel. 33 875-33-71) lub najbliższą jednostką policji (tel. 997).

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Kto go widział?

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach postępowanie przygotowawcze w sprawie zdarzenia o podłożu seksualnym do jakiego doszło na terenie powiatu wadowickiego.

W toku wykonanych czynności ustalono, iż prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku 25-30 lat, mający około 170-175 cm, śniadą cerę z bliznami po przebytym trądziku. Posiada czarne krótkie włosy i brązowe oczy. Cechą charakterystyczną poszukiwanego jest wysunięta szczęka. Mężczyzna ubrany w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie “trzy czwarte” koloru czarnego, miał ze sobą czarny plecak, a w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce  – przedramieniu (lub w okolicach przedramienia).

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Mający wiedzę w tej sprawie proszeni są o kontakt (tel. 33 872-92-00 lub 997). 

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments