Lider na czwórkę z dużym plusem

Nie było niespodzianki w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej skoczowskiej klasy A. Liderujący w tabeli LKS Pogórze pewnie pokonał Beskid Brenna 4:0.

Już w pierwszej połowie gospodarze dwukrotnie trafiali do bramki rywali. Na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec zespołu Michał Czakon, który w 29. minucie wykorzystał znakomite, prostopadłe podanie i wygrał pojedynek z bramkarzem Beskidu, a 7 minut później zamienił na gola rzut karny, podyktowany za faul golkipera ekipy gości właśnie na nim.

W drugiej połowie podopieczni trenera Marcina Sitki kontynuowali natarcie i również dwa razy znaleźli sposób na zdobycie bramki. W 64. minucie błąd golkipera z Brennej wykorzystał Daniel Madzia, a w 79. wynik spotkania ustalił Krystian Danel, który urwał się obrońcom, minął bramkarza i odprowadził toczącą się między słupki futbolówkę aż do samej siatki.