LUKS Orlik Goleszów – dominatorzy w łuczniczym PP i medaliści mistrzostw Polski masters

W dwóch zawodach ważnej rangi brali ostatnio udział łucznicy goleszowskiego klubu.

Dzisiaj  (29 września) w Parku Śląskim w Chorzowie Orlik Goleszów, jako jedyny klub, wystawił aż 3 zawodników i wygrał w obydwu kategoriach płciowych w finale Pucharu Polski łuków bloczkowych.  Wśród kobiet najlepsza okazała się Anna Stanieczek, a Gabriela Cieślar zajęła 4 miejsce. W kategorii mężczyzn w PP  zwyciężył Przemek Konecki.
W dniach 28-29 .09 z kolei zawodnicy Luks Orlik Goleszów wzięli udział w XVI Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters, które odbyły się w Więcławicach. W konkurencji łuków barebow kobiet srebrny medal zdobyła Krystyna Olszar – Hałat, również srebro wywalczył w konkurencji łuków barebow Dawid Adamczyk. W łuku bloczkowym mężczyzn natomiast brązowy medal zdobył Krystian Mróz.