Wydarzenia Bielsko-Biała

WIDEOSONDA | Ma być drogo! Czy mieszkańcy regionu obawiają się zimy?

Czy rosnące ceny paliw grzewczych oraz widmo braku ich dostępności spędzają sen z powiek mieszkańców naszego regionu? Postanowiliśmy spytać ich o to przed naszą kamerą.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
E_Roman_Tyk
E_Roman_Tyk
3 dni temu

Będzie drogo i brudno – plasticzek już teraz czuć w moim regionie jak temperatura spada poniżej 20. Nic tylko posyłać dzieci na studia medyczne w specjalizacji onkologa. Za kilka lat będą żniwa.

😃
😃
3 dni temu
Reply to  E_Roman_Tyk

Oj, widzę że chciałoby się miec swoje ogrzewanie, niezależne od durnego państwa, tylko nie wiadomo jak to powiedzieć, no nie…? 😉
A tu cykor obleciał romantyka bo zima za pasem a 15st kaloryfer w bloku-królicoku tylko smutno wygląda.
Pozdrawiam!
ps. 1,5t węgla mam sprzed lat, kubełko Ci usypię, poproś ładnie;)

He He He
He He He
4 dni temu

Przyjdzie Tusk ,ocali wszystkich,. podobno znalazł już guzik z napisem Niskie Ceny .Będzie go wciskał całe cztery dni robocze ,które wprowadzi

Ho, ho!
Ho, ho!
3 dni temu
Reply to  He He He

a kolega Rostowski podpowie mu gdzie czekają “piniądze” na 20% podwyżkę wynagrodzeń dla budżetówki i trzynastki, czternastki, 500+, itd.

Tak to jest
Tak to jest
4 dni temu

Drogo zapłacimy za tzw. zieloną politykę, na którą kolejne polskie rządy się godzą. Koszty uprawnień do emisji CO2 to nic innego jak „pusty papier wartościowy” wymyślony przez unijnych urzędników pod pretekstem walki z globalnym ociepleniem, a w rzeczywistości po to, by wyciągać od ludzi dodatkową kasę (bo finalnie zawsze płaci konsument). Węgla z kolei nie musiałoby brakować (czyli nie byłby taki drogi), gdyby pod pretekstem zielonej polityki nie zamykano kopalń.

zadziwiające
zadziwiające
4 dni temu
Reply to  Tak to jest

węgiel jest przyszłością energetyczną?

światowy Eko NieŁad
światowy Eko NieŁad
4 dni temu
Reply to  zadziwiające

jest TERAŹNIEJSZOŚCIĄ:
buforem paliwowym do czasu dopracowania dzisiejszych irracjonalnych ekonomicznie, nieekologicznych i fatalnych technicznie tzw odnawialnych źròdeł energii.
Ich obecnie powszechne zastosowanie jest iżynierią społeczną:
ma wzmòc sztuczny i niezbędny tzw KRYZYS ENERGETYCZNY.

rządzimy się
rządzimy się
3 dni temu

co tu mówić o świecie?, węgla mamy na 200 lat, fotowoltaika na “co drugim dachu” lub w ogrodzie.

HerrSzwap
HerrSzwap
4 dni temu

jeżeli część ekipy w PiS którą Kaczyńskiemu zalecono zainstalować w rządzie po zdmuchnięciu CiociBeci rzeczywiście ma Polskę dostosować do oczekiwań KlausaSzwaba i Forum Dawos, to macie wytłumaczenie wszystkich antyludzkich i antypolskich decyzji Pinokia i ferajny.
Kopalń i węgla w domach ma nie być bo to daje niezależność bytową o opresyjnego państwa.
Dlatego ceny będą tak wysokie by Wam się żyć w budownictwie indywid. odechciało i po tej zimie sami wystawicie swoje piece za bramę.