Wydarzenia Bielsko-Biała

Medale dla par. Złote gody w ratuszu

Fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Po raz kolejny w tym roku prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski spotkał się w ratuszu z parami małżeńskimi świętującymi wspólnie złote gody.

We wczorajszej uroczystości uczestniczyli wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Karol Markowski oraz proboszcz parafii Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej ks. kanonik Andrzej Mojżeszko i proboszcz parafii ewangelickiej w Białej ks. Robert Augustyn.

Były kwiaty, gratulacje oraz życzenia a także drobne upominki. Najważniejszą częścią wydarzenia było wręczenie parom, które obchodzą właśnie 50. rocznicę ślubu, nadawanych przez prezydenta państwa, medali za długoletnie pożycie małżeńskie

Odebrali je państwo: Franciszka i Stanisław Bodzkowie, Aldona i Jerzy Cygoniowie, Maria i Zbigniew Gańczarczykowie, Zofia i Kazimierz Grabdowie, Alina i Mieczysław Krasiejkowie, Anna i Marian Kubikowie, Renata i Jan Mędrzakowie, Cecylia i Zbigniew Pawlakowie, Stanisława i Krzysztof Smoczyńscy, Krystyna i Andrzej Stanclikowie, Anna i Karol Szlagowie, Grażyna i Jerzy Szostakowie, Anna i Józef Świerczkowie, Danuta i Jerzy Tarnawowie, Teresa i Leszek Walusiowie, Urszula i Marian Wiąckowie, Urszula i Henryk Witoszowie, Irena i Zbigniew Żelichowscy.

Na uroczystości obecni byli również państwo: Maria i Bronisław Nawroccy, Antonina i Jan Kępysowie, Anna i Józef Sordylowie, Halina i Władysław Traczowie oraz Aniela i Henryk Zornowie świętujący 60. rocznicę ślubu oraz Marianna i Zbigniew Liszkowie, którzy wspólnie przeżyli 70 lat.

google_news