Wydarzenia Bielsko-Biała Oświęcim

Mieszkańcy naszego regionu na planie popularnego serialu. Jak skończy się miłosna przygoda?

Od lewej: Dariusz Krymski, Konrad Zemlik i Małgorzata Piskorz. Zdjęcia: Archiwum Konrada Zemlika

Dariusz Krymski i Konrad Zemlik będą bohaterami nowego sezonu serialu „Pasjonaci”. Właśnie zakończyli zdjęcia, realizowane na bielskim rynku, w mazańcowickim ośrodku zdrowia i zajeździe w Świętoszówce.

Fundacja ITAN prowadząca Integracyjny Teatr Aktora Niewidomego, działająca na rzecz osób z dysfunkcją wzroku, realizuje zdjęcia do 13-odcinkowego serialu w reżyserii Artura Dziurmana. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa i integracja społeczna osób niewidomych.

W porównaniu do pierwszego sezonu serialu, druga odsłona „Pasjonatów” w reżyserii Artura Dziurmana realizowana jest nie tylko w Krakowie, ale i wielu innych miastach. Padło także na Bielsko-Białą i okolice ze względu na miejsce zamieszkania jednego z odtwórcy ról głównych bohaterów – Dariusza Krymskiego, który jest osobą niedowidzącą. Fizjoterapeuta z Mazańcowic, a także radny gminy Jasienica postanowił się sprawdzić jako aktor. Już w 2019 roku wziął udział w nagraniach do pierwszego sezonu serialu, które były realizowane w Krakowie. Tym razem twórcy serialu postanowili rozwinąć wątek postaci granej przez mieszkańca Mazańcowic. Jak zdradzają, tym razem będziemy świadkami jego historii miłosnej. Jednak o tym, czy prawdziwa miłość rzeczywiście nie zna granic będziemy mogli przekonać się dopiero późną jesienią, kiedy to będzie miała miejsce telewizyjna premiera nowego sezonu.

W drugim sezonie zobaczymy ponadto Konrada Zemlika, prezentera internetowego, menedżera Eurowizji, prowadzącego także wiele medialnych wydarzeń, który pochodzi z Jawiszowic, a przy tym ma silny związek z Bielskiem-Białą, będąc absolwentem III LO im. Żeromskiego. Obecnie mieszka w Warszawie, a jego karierę możemy obserwować na oficjalnym koncie na Instagramie oraz w materiałach wideo na YouTube. To właśnie on zgłosił Dariusza Krymskiego jako osobę niedowidzącą trzy lata temu na casting do pierwszego sezonu „Pasjonatów” i wspierał go podczas gry na planie. Tym razem jawiszowiczanin zadebiutuje w serialu jako pacjent i znajomy Dariusza Krymskiego, który będzie świadkiem jego przygody miłosnej z pacjentką Anielą, w rolę której wcieliła się Małgorzata Piskorz.

Artykuł o życiu Dariusza Krymskiego można przeczytać TUTAJ, a o początkach jego filmowej kariery – TUTAJ.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
9 miesięcy temu

Super Darku jesteś bardzo fajny i inteligentny chłopak trzymamy za Ciebie powodzenia.