Młodzi skoczkowie narciarscy walczyli w Zagórzu. Były liczne miejsca na podium

Świetnie wypadli zawodnicy LKS Olimpia Goleszów, swoja obecność zaakcentowali też narciarze WSS Wisła.

Skoczkowie z Ludowego Klubu Sportowego Olimpia Goleszów zdominowali podium podczas zawodów ORLEN Cup Kids Lato, które w miniony weekend odbyły się w Zagórzu. Arkadiusz Szturc, Patryk Waszek i Wojciech Gabrych zajęli wszystkie trzy miejsca na podium w swojej kategorii wiekowej na skoczni K22, Justyna Niemczyk była druga w swojej kategorii wiekowej na skoczni K40, podobnie jak Dawid Włodyka, który w swojej kategorii wiekowej zmierzył się ze skocznią K40. Sukcesów było jednak więcej, gdyż w ramach konkurencji kombinacji norweskiej Patryk Waszek, Arkadiusz Szturc i Wojciech Gabrych zajęli odpowiednio 1, 3 i 4. miejsce, Justyna Niemczyk była najlepsza i zajęła 1. miejsce, a Dawid Włodyka zdobył wysokie 4. Miejsce.

W swojej kategorii wiekowej, w skokach narciarskich trzeci był Bartosz Matuszny z WSS Wisła. W kombinacji norweskiej, z tego samego klubu drugi w swojej grupie wiekowej był Marek Matuszny, a na trzeciej pozycji zostali sklasyfikowani Bartosz Matuszny oraz Arkadiusz Szturc.