Wydarzenia Bielsko-Biała

Mocny start bielskiej grupy

Business Network International, największa na świecie organizacja rekomendacji biznesowych, powitała nową grupę – BNI Trust. To druga, po BNI Beskid, grupa powstała w Bielsku-Białej. Już na starcie należy do niej 30 członków, którzy będą wzajemnie wspierać się w biznesie i rozwijać swoje firmy poprzez współpracę i budowanie trwałych relacji.

– BNI jest marką globalną funkcjonującą w siedemdziesięciu dziewięciu krajach. W Polsce BNI działa już w dwudziestu sześciu miastach i skupia ponad dwa tysiące przedsiębiorców. Na trzydzieści regionów jesteśmy drudzy w Polsce, a w skali regionu zajmujemy wysokie, czwarte miejsce. Na Podbeskidziu funkcjonują cztery takie grupy – statystyczne dane przedstawił zebranym dyrektor regionalny Krzysztof Dudek. To między innymi dzięki jego zaangażowaniu Podbeskidzkie grupy przedsiębiorców tak prężnie się rozwijają.

Jednym z gości honorowych podczas prezentacji grupy w bielskim hotelu Bit, na którą przybyło ponad stu przedsiębiorców był Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej.

Wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby dołączyć do grupy dyrektor regionalny zaprasza do kontaktu z biurem regionalnym BNI – Joanną Waluś pod numerem telefonu: 570 570 333.

Autorem zdjęć jest Piotr Giźlar.

navigate_before
navigate_next

google_news